Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-31, 08:27   #3156
jyyli
Zakorzenienie
 
Avatar jyyli
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Pegasus galaxy
Wiadomości: 10 048
GG do jyyli
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez Krolowa_Margot Pokaż wiadomość
Ojej, a ja cie zmartwie, bo ponoc z tymi blondynami w krajach skandynawskich to stereotyp. Byla u nas w liceum kiedys taka miedzynarodowa konferencja o stereotypach. Szwedzi wyszli na scene w 10 osob w proporcjach 7 brunetów oraz 3 blondynów i powiedzieli, że w calym kraju ten odsetek blondynów wygląda tak samo oraz jest identyczny jak np. w Hiszpanii (w krajach slowianskich jest większy). Zreszta ja mialam w przeciągu dwoch miesiecy troche do czynienia z dwiema grupami skandynawów (Duńczycy i Szwedzi) i niestety musze to potwierdzić (chociaz istnieje możliwość, że to tylko przypadek ). Ale może w Finlandii jest inaczej
Mialam jechać w polowie kwietnia do Danii na koncert, ale niestety wyjazd zostal przelozny na 2011. Jesli nie zapomnę to zdam szczególowy raport z obserwacji

A co do gustów, to ja jestem zdania, że o gustach się zdecydowanie DYSKUTUJE. Zreszta, parafrazując Niestchego: O czymże innym się rozmawia, jeśli nie o gustach? (cytat niedokladny, bo z glowy - przepraszam)
Owszem jest sporo brunetów, widzę na zdjęciach niestety Ale w Finlandii w ogóle jest dużo rodzimych mieszkańców, nie "pomieszanych" z "obcymi", więc akurat tam jest na pewno więcej blondynów niż na mojej ukochanej Warmii
__________________
23.04.12 Bonifacy[*] ;(

http://www.uniteddogs.com/stopkillingdogs/
jyyli jest offline Zgłoś do moderatora