Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? IV
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-03-31, 14:45   #3161
Kira87
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 2 779
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? IV

Cytat:
Napisane przez absurdalna89 Pokaż wiadomość
Proponujesz mi nabrania zdrowego, pomarańczowego kolorytu w wątku jak podkreślić jasną cerę? Oczywiście dziękuję za rady, ale chyba nie do końca się zrozumiałyśmy. Ja zresztą sama nie wiem o co mi chodzi :P Chce być biała, ale zdrowa zarazem, ale nie wiem czy to możliwe... bladziochy najczęściej słyszą, że wyglądają anemicznie, nawet jeśli naprawdę o siebie dbają i to po prostu ich naturalny wygląd, prawda?
No jeżeli masz taki odcień skóry, to raczej nie da się nabrać innego odcienia bladości w sposób naturalny. Możesz próbować używać kosmetyki wybielające, żeby tą "niezdrową" biel bardziej rozjaśnić - może zadziała.
Ja często jem marchewki (ale nie przesadzam) i zauważyłam, że w sezonie mam ładniejsza cerę i wcale nie jest pomarańczowa. Z tym, że ja mam ciepły odcień skóry i nie jestem wybitnie blada, więc może stąd ten efekt.
__________________
"Wszechświat dopuszcza liczne sposoby straszliwego przebudzenia, na przykład ryk tłumu wyłamującego drzwi frontowe, wycie syren straży pożarnej czy nagła świadomość, że dziś jest właśnie poniedziałek, który jeszcze w piątek wieczorem wydawał się przyjemnie odległy."
~Lineage2 & Sigur Ros fan
Kira87 jest offline Zgłoś do moderatora