Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Modyfikacje ciała
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-10, 21:38   #1
bbc56c719832aa6c54491c9cdf9a4ac765a18bd7_6414ff01e71a2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 319

Modyfikacje ciała


Wiem, że na wizażu jest pewnie multum postów o piercingu lub o tatuażu, ale chciałabym, żeby wszystko było w jednym miejscu. Takie pogaduchy o różnych modyfikacjach ciała, np. skaryfikacje, implanty podskórne, tunele i tym podobne. Co wam się podoba, co planujecie. Gdzie robiliście, jakie wrażenia.

Jednak może od początku. Jak na pewno nie powinno się robić kolczyków
1. samemu
2. u kosmetyczki
I teraz się posypie, bo podważam kompetencje kosmetyczki. Proszę wybaczyć, ale od kolczyków są piercerzy, a nie kosmetyczki. Bałabym się oddać swoje ciało pod opiekę kosmetyczki. Tym bardziej, że kosmetyczki polegają na podstawowym błędzie, jakim jest używanie pistoletu. A cóż złego jest w używaniu pistoletu?
1. pistolet rozrywa tkankę i ją miażdży
2. jest mniej sterylny
3. wygląda na taki profesjonalny, a tak nie jest
Pistoletu, jak już powinno używać się tylko w płatku uszka, a słyszałam o użyciu pistoletu w pępku, a sama byłam ofiarą przekłucia pistoletem chrząstki... Jednak młoda i głupia byłam, a kosmetyczka uznała, że po co będzie igłę marnować, skoro można pistoletem...
Z tych powodów, kosmetyczki, pfe. Szukamy studia.
I tutaj już do wszystkich, studio musi być mega, mega sterylne. Jak poznać takie studio?
Klik

To teraz, skoro napisałam takie podstawy, to może opiszę jaka jest moja sytuacja i co mojej skromnej osóbce się marzy

Jako, że nie wyobrażam sobie samej siebie z tatuażem czy skaryfikacją, czyli ze wszystkim, czego się nie da cofnąć ograniczam samą siebie do robienia mapy ciała w której znajdują się jakieś kolczyki i implanty. Zakochana jestem w kolczyku w języku oraz paru innych. A wy?

I oczywiście u mnie głównym problem w sprawie zrobienia sobie rzeczy, które sobie od paru lat planuję jest... niepełnoletniość oraz rodzice, którzy uważają, że drugi kolczyk w dziurce jest czymś złym i niedobrym

Edytowane przez bbc56c719832aa6c54491c9cdf9a4ac765a18bd7_6414ff01e71a2
Czas edycji: 2011-04-10 o 21:40
bbc56c719832aa6c54491c9cdf9a4ac765a18bd7_6414ff01e71a2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując