Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Modyfikacje ciała
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-04-11, 21:37   #12
bbc56c719832aa6c54491c9cdf9a4ac765a18bd7_6414ff01e71a2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 319
Dot.: Modyfikacje ciała

Cytat:
Napisane przez yousuck Pokaż wiadomość
Jestem pozytywnie nastawiona do większości modyfikacji ciała, głównie piercingu (tunele i policzki ) i tatuaży. Niektórym naprawdę dodaje to uroku, chociaż nie przepadam za 'standardowymi' projektami i przesadą.
Nie podoba mi się natomiast hard BM - amputacje członków i inne takie, które grożą utartą sprawności czy nawet życia. No, ale każdy jest kowalem swego losu. Z drugiej strony, w Polsce aż strach zrobić sobie głupiego kolczyka, bo zaraz znajdujesz się pod ostrzałem innych . Wciąż niejedna firma woli zatrudnić kogoś 'niezmodyfikowanego', jakby owe modyfikacje umniejszały czyjąś wartość czy kwalifikacje .
Zastanawiam się nad tatuażem - na karku/przedramieniu, ale to za kilka lat. Wolę przemyśleć sprawę i podjąć decyzję, gdy będę miała lepsze wyobrażenie o mojej przyszłości .
Do hardych BM też mi się to nie widzi... Spodobał mi się tylko implant serduszka w oczku, ale raczej po co mi taka pierdołka, która może mi ałka z oczkiem zrobić Dodaję fotkę.

I tak moim marzeniem są dwie rzeczy. Kolczyk w języku i gwiazdkowy implancik z tyłu głowy, dorzucam fotkę. Jak tylko go zobaczyłam, wiedziałam, że kiedyś będzie mój Jednak przeczekam do 18 roku życia, by nie robić problemu i nie być zdana na łaskę rodziców

Wiesz, też pisałam o tatuażu, może kiedyś, gdy będę starsza i będę wiedziała, że tatuaż jakoś nie będzie mi przeszkadzał. Według mnie największą głupotą jaką może kobieta zrobić, to jest tatuaż na podbrzuszu, gdy jeszcze nie była w ciąży... Wiadomo o co chodzi.

Cytat:
Wiem, że boli, dlatego stwierdziłam, że nigdy tego nie zrobię - aż tak wysokiego progu bólu nie mam .

Do tatuaży bardzo się przyzwyczaiłam, czasem czuję się jakbym je miała od urodzenia .
Nie zamierzam podważać, że nie wiesz Po prostu, tak mam, że zawsze tłumaczę Taki defekt mej natury.

Wiesz, jednak może kiedyś sobie jakiś tatuaż zrobię, ale to może jakoś w wieku 21 lat. W wieku 17 lat, to kiepski pomysł, jeszcze mogę się zmienić, w końcu cały czas okres dojrzewania No i nie mam motywu, ani pomysłu. Nie będę na siłę robić, potrzebuję dłuższej chwili, by takie coś zrobić.

Cytat:
Juz chyba bardziej "podobaja" mi sie wiezienne dziary, albo wytatuowana kotwica i goła baba. Tunele sa wg mnie ohydne, a przekłute policzki kojarzą mi sie z krostami, jak ospa, tylko gorzej.
Każdy lubi co innego. Niektórzy kwiatki, a niektórzy kolczyki wyglądające jak ospa
bbc56c719832aa6c54491c9cdf9a4ac765a18bd7_6414ff01e71a2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując