Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Modyfikacje ciała
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-04-14, 17:34   #19
invisible_01
Zakorzeniona
 
Avatar invisible_01
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 23 947
Dot.: Modyfikacje ciała

tyveranthula - mimo, że te wszystkie tunele, implanty, skaryfacje (czy jak to się nazywa) mi się nie podobają (jestem za to zwolenniczką tatuażu, ale z pewnego względu osobistego sobie żadnego nie zrobiłam i nie zrobię), to mogę Ci pogratulować, że jesteś odpowiedzialną osobą i chcesz zaczekać z większymi zmianami aż będziesz starsza To naprawdę godne pochwały. Możliwe, że zdania nie zmienisz i wzory, które podobają Ci się teraz, będą Ci się podobać za jakiś czas, ale możliwe też, że nie. Ja od 15-go roku życia marzyłam o tatuażu, ale dziękuję Bogu, że wtedy sobie nie walnęłam dziary, bo przez te 6 lat mój gust zmienił się diametralnie i teraz nie mogłabym chyba na to patrzeć spokojnie

Ja ogólnie obawiałabym się zrobić sobie tatuaż w widocznym miejscu, które ciężko zakryć. Nie wiem jeszcze, gdzie będę pracować na stałe po studiach, a niestety w naszym kraju nadal wygląd bardzo wiele znaczy. Mój kolega ma tatuaż na przedramieniu i niestety ciężko mu znaleźć pracę inną niż w jakiejś sieciówce...
invisible_01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując