Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Naturalne mydła i mydełka :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-09-12, 13:01   #1145
CruelOrchid
Wtajemniczenie
 
Avatar CruelOrchid
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 500
Lightbulb Dot.: Naturalne mydła i mydełka :)

Kiedy ja piłam pokrzywę dość szybko dostałam zajadów co często mi się nie zdarza. Poczytałam i jednym z objawów niedoboru wit B właśnie są zajady. Zaczęłam łykać i wszystko wróciło do normy więc chyba coś w tym jest

...A co do mydełka węglowego i z glinką mitti.. trzeba testować na sobie bo ja jestem zachwycona. Używam codziennie rano (czasami w ciągu dnia też) na zmianę węglowego i z glinką ( z przewagą glinki). Skóra zrobiła się gładsza jakaś taka zdrowsza, pory wydają się bardziej zamknięte, nie wysusza mnie takie połączenie. Mam dobrze dobrany krem nawilżający wiec może to to.

Jednak to co trzeba zaznaczyć to to ze mocno wybiela. Dotychczas chodziłam na solarium(tak raz na 2 tygodnie) i używałam podkładów mineralnych z gamy Medium. Teraz siedzę już prawie miesiąc w UK gdzie przestałam chodzić na solarium i używając tych mydełek tonacja skóry wymaga już podkładu o 2 tony jaśniejszego (tyle ze mi zawsze opalenizna szybko schodziła z twarzy)

http://everydaycosmetics.pl/blog/cat...nie-neutralne/

Jeszcze miesiąc temu Beige Neutral był ciut za jasny teraz jest już za ciemny i za bardzo wybija się żółty. Przypuszczam ze fairy light neutral za kilka dni będzie idealny

Edytowane przez CruelOrchid
Czas edycji: 2011-09-12 o 15:54
CruelOrchid jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując