Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - OCM - Metoda czyszczenia olejem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-22, 20:50   #2492
940aaead32a02128bb608a6b94f04b4806a21ce5_60383a2a3bc41
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 615
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Cytat:
Napisane przez Amu_Ikuto Pokaż wiadomość
Zgodnie z zapowiedzią pora na moją recenzję. Dzisiaj umyłam twarz namoczonymi przez noc płatkami owsianymi w przegotowanej wodzie z dodatkiem mleka. Jakie wrażenia? Baaaaaaaaaardzo przyjemnie Płatki są mięciutkie, spokojnie można nimi trzeć powieki i ogółem okolicę oczu. Dobrze zmywa olej rycynowy - nareszcie pozbyłam się tego uczucia klejenia!!!

Dziewczyny co powiedzie na smarowanie twarzy po OCM maścią z witaminą A (taka najtańsza w aptece)? Czy mogę dodać do niej olejek cytrynowy?
rano przemyłaś sobie twarz tymi płatkami ? muszę spróbować, bo jakoś chcę zastąpić tonik drogeryjny.

jak najbardziej możesz tak robić zawsze na noc sobie smarowałam, rano miałam mięciutką i nawilżoną twarz. od dwóch dni testuję olej z nasion malin.

Cytat:
Napisane przez merci Pokaż wiadomość

Właśnie, czy któraś z Was używa olejku sezamowego? Mam skórę mieszaną z dużą tendencją do suchej, właściwie raz jest taka, raz taka, i miałam duży dylemat, jakie olejki dobrać, żeby jednocześnie oczyścić i nawilżyć twarz... Na sezamowy padło, bo wyczytałam, że oczyszcza i ma naturalny SPF, kokosowy wzięłam, bo w sklepie, w którym kupowałam, nie było z jojoba. Co sądzicie o takiej mieszance? Nie jest za delikatna? Proporcje są mniej więcej takie: 10% rycyny, 40% kokosa, 50% sezamu.
ja używałam oleju sezamowego, ale w połączeniu tylko z olejkiem rycynowym. całkiem dobrze, że sprawował


Cytat:
Napisane przez Miszti88 Pokaż wiadomość
Mam jedno pytanko
Jeśli nałożę już palcami olej (bez masowania) to ile mam go trzymać na buzi zanim położę ciepłą ściereczkę?

Czy w ogóle czekać czy odrazu ciamach?:P
ja nie czekam, nałożę olej i od razu nakladam ściereczkę
940aaead32a02128bb608a6b94f04b4806a21ce5_60383a2a3bc41 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując