Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - OCM - Metoda czyszczenia olejem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-22, 22:06   #2495
Amu_Ikuto
Raczkowanie
 
Avatar Amu_Ikuto
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 379
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

[1=940aaead32a02128bb608a6 b94f04b4806a21ce5_60383a2 a3bc41;34273258]rano przemyłaś sobie twarz tymi płatkami ? muszę spróbować, bo jakoś chcę zastąpić tonik drogeryjny.

jak najbardziej możesz tak robić zawsze na noc sobie smarowałam, rano miałam mięciutką i nawilżoną twarz. od dwóch dni testuję olej z nasion malin.[/QUOTE]

reg17 - jak najbardziej można namoczonymi płatkami myć twarz. U mnie się dobrze sprawdził, zmył ze mnie tą nieszczęsną rycynę, która spłynęła z rzęs. Tylko pamiętaj, aby były dobrze namoczone, najlepiej w przegotowanej wodzie i mleku
Jedyne, co mi się nie podoba, to stan mojej łazienki po zakończeniu mycia... no comment

Czyli maścią z wit. A spokojnie się mogę smarować. A czy mogę do niej dodać ten olejek cytrynowy? Nie będzie jakiejś szkodliwej, nieznanej mi reakcji chemicznej??:co nfused::confuse d:


A używał ktoś może oleju z ogórecznika lub tego z pestek malin jako krem do twarzy po OCM? Jak mi się nie sprawdzi ta maść z wit. A, to właśnie planuję zmieszać te dwa oleje i aplikować zamiast kremu. Co o tym myślicie? Wypróbował ktoś?
__________________
Doko e demo yukeru
yume miru chikara de!


Watashi - wa kyoukasuigetsu desu ^^



Edytowane przez Amu_Ikuto
Czas edycji: 2012-05-22 o 23:06
Amu_Ikuto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując