Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - OCM - Metoda czyszczenia olejem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-22, 22:50   #2496
940aaead32a02128bb608a6b94f04b4806a21ce5_60383a2a3bc41
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 3 615
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Cytat:
Napisane przez merci Pokaż wiadomość
Daj znać koniecznie, jak wrażenia po malinowym Musi cuuudnie pachnieć!
Zastanawiałam się nad nim, ale stwierdziłam, że na początek lepiej zrobić mieszankę jak najmniejszym kosztem, dlatego wzięłam coś łatwo dostępnego - ale, jako że nie jestem fanką zapachu sezamu, to chyba potem zmienię na coś innego. Chociaż jak na razie nie mam żadnych zastrzeżeń, nawet o dziwo mnie nie wysypało, bardzo w granicach normy. Ale może to jeszcze przede mną
i tu Cię rozczaruję, w ogóle nie pachnie malinami , tylko hmm.. orzechami ? jeszcze nie do końca rozgryzłam ten zapach, ale średnio przyjemny ;p
na pewno dam znać jak się sprawuje.


Cytat:
Napisane przez Amu_Ikuto Pokaż wiadomość
reg17 - jak najbardziej można namoczonymi płatkami myć twarz. U mnie się dobrze sprawdził, zmył ze mnie tą nieszczęsną rycynę, która spłynęła z rzęs. Tylko pamiętaj, aby były dobrze namoczone, najlepiej w przegotowanej wodzie i mleku
Jedyne, co mi się nie podoba, to stan mojej łazienki po zakończeniu mycia... no comment

Czyli maścią z wit. A spokojnie się mogę smarować. A czy mogę do niej dodać ten olejek cytrynowy? Nie będzie jakiejś szkodliwej, nieznanej mi reakcji chemicznej??:co nfused::confuse d:
może spróbuję w weekend pokombinować

wydaje mnie się, że żadnej reakcji nie powinno być, dodanie olejku raczej nie powinno być szkodliwe. wypróbuj
940aaead32a02128bb608a6b94f04b4806a21ce5_60383a2a3bc41 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując