Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - OCM - Metoda czyszczenia olejem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-23, 22:04   #2507
Amu_Ikuto
Raczkowanie
 
Avatar Amu_Ikuto
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 379
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Cytat:
Napisane przez kuroneko Pokaż wiadomość
Cytat z wiki:

...czyli zamienił stryjek siekierkę na kijek lub inaczej jeden czort.

---------- Dopisano o 19:48 ---------- Poprzedni post napisano o 19:34 ----------


Po pierwsze szczerze wątpię, by jedna noc z maścią witaminową na bazie parafiny mogła dokonać takiego spustoszenia. Parafina w kosmetyce i w medycynie jest stosowana przede wszystkim jako uszczelka zapobiegająca utracie wody ze skóry. Może powstał jakiś kombos czynników, który spowodował pogorszenie stanu cery? Skóra taką ma kondycję, jaka ma nasze ciało, a nasze ciało co dzień czuje się inaczej, inne rzeczy je, zmieniają się poziomy hormonów... Nawet zmiana temperatury otoczenia ma wpływ na stan cery.
A w podsumowaniu - każdy ma inna cerę, dla jednego jakis składnik jest korzystny, innego podrażnia, wiec wiesz...

A po drugie, żele Alterry można dostać w Rossmannie.
Na stronie rossmanna nie ma nic o tych żelach, więc doceń mój wysiłek, bo przepisuję ręcznie (skład dla żelu pod prysznic 'Kwiat neroli i bambus', ponoć limited edition):

Mam jeszcze dwa takie żele, trzeci niedawno skończyłam. Używam ich czasem także do włosów, choć piany nie uświadczysz...
Doceniam, doceniam
Dziękuję za skład
Co do maści, to wiadomo, że na każdego co innego działa, moja cera jest dość... indywidualna, jedne rzeczy lubi a innych nie. Na maść z wit. A zareagowała wręcz histerycznie
__________________
Doko e demo yukeru
yume miru chikara de!


Watashi - wa kyoukasuigetsu desu ^^


Amu_Ikuto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując