Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - OCM - Metoda czyszczenia olejem
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-05-24, 08:51   #2511
201606242139
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 2 002
Dot.: OCM - Metoda czyszczenia olejem

Cytat:
Napisane przez soonik Pokaż wiadomość
A przed stosowaniem OCM miałaś problemy z pryszczami?

Cytat:
Napisane przez kuroneko Pokaż wiadomość
...a może dermatolog (i potrzebujesz silnych środków przeciwzapalnych) lub nawet endokrynolog (może coś z równowagą hormonalną nieteges?)? Może masz uczulenie?
Tak, to znaczy to nie jest jakiś trądzik różany czy coś poważnego, ale nie ma dnia żebym miała chociaż raz idealną cerę. Zawsze coś mam, jakąś krostkę, plamki szykujące się do wybuchu i w ogóle taką mam cerę jakbym o siebie nie dbała... Najwięcej mam ich na brodzie, takie "niedoleczone" wiecznie obecne przyjaciółki. No i z wągrami mam na prawdę spory problem...
Byłam przed OCM u dermatologa, najpierw miałam Duac, ale przy bardzo silnym trądziku młodzieńczym, z którym się uporałam, potem Epiduo na które mam uczulenie. Chyba w takim razie czas się wybrać znowu... Myślałam, że uda mi się naturalną drogą uzyskać ładną cerę, ale eh.. Pokazałabym Wam zdjęcia, ale się trochę wstydzę ^^W dodatku nie mam uczulenia na nic poza Epiduo, ale nie mogę trafić nawet na najdelikatniejszy krem, wszystko mnie zapycha. Myślałam nad zakupem kremu BB, ale on to tylko filtr, a ja potrzebuję czegoś na pryszcze...

Edytowane przez 201606242139
Czas edycji: 2012-05-24 o 08:53
201606242139 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując