Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-30, 22:14   #512
misianka
kosmita jakiś normalnie
 
Avatar misianka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: po trzeciej stronie lustra
Wiadomości: 19 200
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez ranka Pokaż wiadomość
ja nie uzywam rybki ale wydaje mi sie ze bardziej chodzi o dzialanie na skore pod oczami, w koncu uzywajac plynu na wacik kosmetyczny i zmywajac makijaz rowniez przecieramy powieke. a druga sprawa to dzialanie na rzesy, nie wiem jak dziewczyny ale ja nie zmywam tego "preperatu" niczym wiecej, po prostu ide spac. nie przeszkadza mi lepkosc czy to ze jest tluste
ale jesli ktos zmywa micelem czy woda po uzyciu plynu to racja, dzialanie pielegnacyjne zadne.
co racja, to racja

j ateż nie zmywam dwufazy, chyba, że muszę szybko umalować się ponownie
więc w wiekszości przypadków ona mi na powiekach i okolicy zostaje, podbita często jeszcze kremiszczem

no a woda z kranu ... no cóż, tu chyba nie o to chodzi, żeby wysuszała choć wysusza, tylko inaczej stosowaana, ja np. nie mogę stosować niczego z wodą, czasm tylko awaryjnie, a produktów z kazdej półki nie zliczę które testowałam przez całe długie życie, bo kiedyś też miałam poczucie, że bez wody jestem nieumyta.
ale mi t przekonanie przeszło, zwlaszcza kiedy zobaczyłam efekty jej nieużywania
choć oczywiście każda skóra może reagować inaczej i nawet u tej samej osoby w różnym czasie
__________________
Przeproście i Spieprzajcie





Kot też człowiek. Zazwyczaj zresztą bardziej.
misianka jest offline Zgłoś do moderatora