Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-30, 22:19   #515
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Jak zamawiałam przez Pakamere i wszystko było ok. Przed zakupem kontaktowałam się mailowo z wytwórcą i nie było żadnego problemu.
Moim zdaniem koszulki są bardzo ładnie wykonane i druk też jest ok.
Treść - to już kwestia gustu Mi się podoba, Tobie może się nie podobać
Wlasnie rzecz w tym, ze jedyne, co mi sie podobalo w koszulce to tresc . Naprawde kolezanka trafila na megakiepska sztuke. Ten wylany poza napis tusz .

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Głównie śledzę info na fb - gdzieś zawsze przebijają mi się wieści o młodych, polskich projektantach. Przeglądam też Pakamerę.
Nie polecę Ci konkretnych ludzi, nie mam aż takich ulubieńców. Ja będę miała to dam znać, choć ja mam zupełnie inny gust niż Ty w sprawach ubioru, więc nie sądzę, by Ci się te rzeczy podobały
Nie wiesz tego .


Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Mi te bluzy Mr.GuGu akurat się nie podobają, choć wiem, że teraz modne. Nie przepadam za wczesnym stylem lat 90, ale to kwestia wieku. Dla mnie to nie są aż tak odległe czasy
Mnie sie ten sweter z morzem i piaskiem spodobal. Widoczek jak z Hawajow . Niestety foty w necie przerazaja: material jak stroj dla pletwonurka.

Co do lat '90 to niestety nie widzialam takich swetrow, wiec ciezko mi sie odniesc .

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
no właśnie z Zary na fotach wyglądają ok, ale jakoś nie mogę trafić na nie w sklepie. Przymierzałam jedne, ale nie leżały idealnie - ja mam wąskie biodra i nie miałam czym wypchać tych spodni
Będę tam zaglądać, może coś się jeszcze trafi.
Polecam brac pare egzemplarzy tego samego rozmiaru do przymierzalni .

Ja swoje "skorzane" spodnie (ekoskora) kupilam w H&M. W Zarze najblizsze temu, co szukasz to tylko woskowe spodnie raczej.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2013-05-30 o 22:21
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora