Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-30, 22:38   #526
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Douglasie, Sephorze, Marionnaud + OT, część VIII :)

Cytat:
Napisane przez misianka Pokaż wiadomość

mam to samo + wstręt do mody lat 80-tych (choć sentyment do takich bardziej punk'rockowych rzecz tak)

ale te "Twoje" mi się podbają
tylko że ja niestety jakoś nie czuję się dobrze w rzeczach z napisami
i w jakichkolwiek wzorkach zresztą
niby na kimś bardzo ok, ale ja ... no nie wiem - takie tam dziwactwo, jedno z wielu
Dokładnie mam tak samo
Na koszulkach t-shirtach bardzo dobrze wyglądają duże napisy, nie takie drobne. Była moda na takie ze 2-3 lata temu i jakoś szybko przeszła, ale w takich dużo fajniej się wygląda. Większy nadruk wygląda dużo nowocześniej.
Coś w tym stylu: KLIK albo to KLIK lub KLIK
Znalazłam tak na szybko, ale mam nadzieję, że wiadomo o co chodzi.

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;41079579]Wlasnie rzecz w tym, ze jedyne, co mi sie podobalo w koszulce to tresc . Naprawde kolezanka trafila na megakiepska sztuke. Ten wylany poza napis tusz .

Nie wiesz tego .

Mnie sie ten sweter z morzem i piaskiem spodobal. Widoczek jak z Hawajow . Niestety foty w necie przerazaja: material jak stroj dla pletwonurka.

Co do lat '90 to niestety nie widzialam takich swetrow, wiec ciezko mi sie odniesc .

Polecam brac pare egzemplarzy tego samego rozmiaru do przymierzalni .

Ja swoje "skorzane" spodnie (ekoskora) kupilam w H&M. W Zarze najblizsze temu, co szukasz to tylko woskowe spodnie raczej.[/QUOTE]
A to cieszę się, że treść Ci się podobała

Faktycznie, zapomniałam o tym, że w Zarze rozmiarówka jest nierówna - że poszczególne egzemplarze nr 34 mogą różnić się od siebie wielkością. Będę sprawdzać
W H&M ostatnio szukałam i takich spodni nie widziałam

Masz rację, nie znam Twojego gustu, ale miałam na myśli raczej to, że ubrania w jakich ja np. dobrze się czuję nie pasowałyby Tobie. Ale jak już sobie coś/kogoś upatrzę to dam znać
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora