Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-04-10, 09:01   #263
0306
Zadomowienie
 
Avatar 0306
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 1 151
GG do 0306
Dot.: ZBIORCZY:Składy kosmetyków - pomoc w ich rozszyfrowywaniu cz.II

Witam, proszę o analizę dwóch kremów Orlane:
1. Orlane Anagenese Contour Des Yeux Soin Total Anti-Temps (Odmładzający krem pod oczy),
skład: Aqua, Octyl Palmitate, Glycerin, Glyceryl Stearate, Distarch Phosphate, Hydrogenated Polyisobutene, Cucumis Sativus, Peg-100 Stearate, Isocetyl Stearate, Cyclomethicone, Propylene Glycol, Sorbitan Stearate, Arahidyl Propionate, Polysorbate 60, Cetyl Alcohol, Stearic Acid, Dimenthicone, Diisostearyl Dimer Dilinoleate, Sesamum Indicum, Helianthus Annuus, Phenoxyethanol, Triethanolamine, Carbomer, Methylparaben, Octyl Methohycinnamate, Allantoin, Propylparaben, Tocopheryl Acetate, Parfum, Dimenthi, Benzophenone-3, Urea, Ethylparaben, Tetrasodium Edta, Morus Alba, Retinyl Palmitate, Sodium Hyaluronate, Hirudinea Extract, Dextran, Lipoyl, Amino Peptide - 501902/01e
2. Orlane Anagenese Soin Total Anti-Temps (Krem odmładzający do twarzy)
skład: Aqua, Hydrogenated Polyisobutene, Ethylhexyl Palmitate, Glyceryl Stearate, Glycerin, Isocetyl Stearate, PEG-100 Stearate, Stearic Acid, Sorbitan Stearate, Cetyl Alcohol, Arachidyl Propionate, Sesamum Indicum Seed Oil, Helianthus Annuus Seed Oil, Tripeptide-1, Cyclomethicone, Diisostearyl Dimer Dilinoleate, Dimethicone, Phenoxyethanol, Triethanolamine, Carbomer, Methylparaben, Acetate, Allantoin, Parfum, Isopropyl Palmitate, Ethylparaben, Benzophenone-3, Dimethiconol, Urea, Tetrasodium Edta, Hydrolyzed Collagen, Retinyl Palmitate, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Glycosaminoglycans, Soluble Collagen, Butylparaben, Isobutylparaben, Alpha-Isomethyl Ionone, Citronellol, Benzyl Benzoate, Butylphenyl Methylpropional
Składy przekopiowałam z KWC, gdzie dodawałam te kremy i listę składników przepisywałam z pudełek.
Z góry dziękuję i pozdrawiam

__________________
"Mądra kobieta ma miliony naturalnych wrogów: wszystkich głupich mężczyzn."
Marie von Ebner-Eschenbach


0306 jest offline Zgłoś do moderatora