Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2008-06-02, 22:00   #2512
Layla79
Zakorzenienie
 
Avatar Layla79
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 5 921
Dot.: Zakupy na strawberrynet.com - kolorówka część III

Cytat:
Napisane przez annmarie Pokaż wiadomość
Layla, Stila jest mocno nierówna - pisałam o tym w poprzedniej edycji wątku, ale akurat pudry (nie napiszę brązery, bo tych nie znam) ma niezłe (w przeciwieństwie do błyszczyków, które są bublowe mocno).
dobrze wiedzieć chociaż skoro puder raz na 2 lata, bedę konserwatywna
Cytat:
Napisane przez iza72 Pokaż wiadomość
Layla zachwalała samoopalacz Lancoma Multi-Angle self-Tanning spray, potwierdzam jest super i co najwazniejsze po użyciu skóra nie smierdzi jak po innych samoopalaczach. Layla wielkie dzieki
hej, dzięki nie wiedziałam, że też go wzięłaś. koniecznie posmaruj nim dekolt, nie dość, że znikną wszelkie niedoskonałości, to jeszcze będzie pięknie jedwabista skóra uwielbiam ten samoopalacz.

Cytat:
Napisane przez sine.ira Pokaż wiadomość
Miałam tego Diora - Lip Maximizer się nazywał czy coś Właśnie mi się skończył i szukam godnego następcy. Na truskawkowych zdobyczach przyuważyłam, że Jaz ma Collagenista i tak sobie pomyślałam, że może by z nim spróbować. Lubię wszelkie balsamidła do ust, bo mam sadomasochistyczną skłonność do ich przygryzania, zagryzania i generalnie - okaleczania (zwłaszcza w stresujących sytuacjach).

A co do zakupów, to zastanawiam się nad tą nowością Clarinsa:
http://eu.strawberrynet.com/productD...78452&goChar=C
Podobno to cudo dodaje się do zwykłego balsamu do ciała i zyskuje on ujędrniająco - wyszczuplające właściwości (wiem, wiem...lepiej wskoczyć na rower, albo pobiegać jak Asia, ale cóż..leniwiec ze mnie okrutny).

Myślę jeszcze o tym pudrowym pilingu Kanebo:
http://eu.strawberrynet.com/productD...40739&goChar=K

Tylko z forsą muszę teraz uważać (w końcu na wypowiedzeniu jestem), to nie tak łatwo podjąć decyzję...
tak, to właśnie lip maximizer, daje niezły efekt.
a ten clarins, ja wiem.. te odchudzacze nie dość, że są drogie, to działają tylko na czas ich używania, potem śladu niet. gdzieś przeczytałam, że nie o produkt chodzi, a o masaż ciała, wtedy następuje pobudzenie limfy, krew szybiej płynie i usuwa nagromadzone komórki tłuszczowe. wygładzenie da zwykły balsam, masło do ciała, a trzeba masować, np. szorstką rękawicą podczas kąpieli i efekt ten sam - potwierdzam

Cytat:
Napisane przez Serenite_ Pokaż wiadomość
Nie mam głowy do niczego, jestem w szoku...Moja Koleżanka w czwartek zatruła sie gazem z piecyka podczas kąpieli.... Dziś są Jej 30 urodziny.... A jutro pogrzeb...
wiesz Serenite, znam identyczny przypadek z mojego otoczenia. parę lat temu chłopak, trzydziestokilkuletni umarł również na skutek gazu z piecyka. był młodym, super zapowiadającym się bankowcem. Jesteśmy z Tobą
Layla79 jest offline Zgłoś do moderatora