Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2.
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-17, 10:36   #1328
blackeye79
Raczkowanie
 
Avatar blackeye79
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: stacja Uroczysko
Wiadomości: 288
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy część 2

Cytat:
Napisane przez earthpace Pokaż wiadomość
Spróbuj popielatych brązów. Ja mam naturalny popielaty brąz i mi lepiej pasuje niż hennowany ciemny brąz/czarny, w którym wyglądałam bardzo ciemno i blado.
Dziwne, że intensywna zima źle znosi złoto.. Jesteś pewna, ze nie cool winter?
Próbowałaś jakie szminki Ci pasują? Jak z ciemnym makijażem wokół oka?
jezeli chodzi o złoto to mozliwe że jest ok, ale jak pisałam wyglądam jak cyganka w złocie, mam taką urodę, ni to cyganka, ni to jakas meksykanka, dlatego staram się nie nosić złota, szminek nie "noszę" , mam naturalnie ciemne usta, wszelkie np. błyszczące, perłowe matko wyglądam jak pajac, ale wydaje mi się że taka fuksja by mi pasowała.
Zastanawiałam się nad tą cool winter, ale kolory trochę za słabe,
Oczy mam bardzo ciemny brąz- maluję kreskę na górnej i dolnej powiece właśnie czarnym eyelnerem, z przyzwyczajenia juz.
rzęsy i brwi są czarne, mocno podkreślone, cera brązowo-zółta, bardzo szybko widać na niej zmęczenie robi się zaczerwieniona, taki buraczany brudny brąz

dlatego dobrałam do siebie wyrażną zimę, w tych kolorach żyję, zimna zima ma fajne kolory ale jakoś tak za blado mi.
ładnie wyglądam np. chabrowych spodniach i czarnej bluzce, bluzce w czarno białe paski, zapomniałam że ją noszę, dlatego uważam że do chabru, czerni+ bieli nie pasuje złoto, nosze srebro.

wydaje mi się ze mogę być na granicy tych dwóch zim- chłodnej i intensywnej
__________________
♥♥♥Nie lubią nas za wady, nienawidzą za zalety ♥♥♥

Edytowane przez blackeye79
Czas edycji: 2014-03-18 o 18:42 Powód: dopisek
blackeye79 jest offline Zgłoś do moderatora