Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Grzybica paznokci!!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-31, 19:20   #16
maciek123
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 1
Dot.: ratunku :( grzybica :(

Grzybica paznokci to poważny problem, domowy sposób obkładać propilisem kitem pszczelim przez okres co najmniej 2 tygodni. Kupuje się go w sklepach zielarskich. Należałoby mieć z różnych sklepów, bo każdy ma inne właściwości (w miarę możliwości zaopatrzyć się). Propolis działa przeciwgrzybicznie, bakteriobójczo.Ponadto prosze poczytać o propilisie kicie pszczelim na stronach internetowych. Kit pszczeli propolis wygląda nastepująco drobne kamyczki twarde. Pod wpływem ciepła- w rękach da sie formować i "obklejać" nim paznokieć. Ja mam grzybicę paznokci u nóg tylko na 2 paluchach. O tej metodzie też sie dowiedziałam, narazie ją stosuję przez okres paru dni.Wiem również ze w ten sposób wyleczyły sie 4 osoby tym sposobem. Jeżeli komus to nie wydaje sie śmieszne prosze spróbować, nawet w książce "Leki z bożej apteki" jest tez ten sposób.Ja dopiero ide do lekarza dermatologa, jeżeli przepisze mi leki przeciwgrzybiczne to będę się zastanawiać co robić, juz się powoli zastanawiam jak do tego podejść.
maciek123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując