Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-07, 14:26   #2698
annajustyna
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 4 099
Dot.: Filtry ochronne - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Nie powiedziałabym, że niską, raczej standardową nawet wśród aptecznych filtrów, SPF 50+, UVA w kółeczku, a więc spełnia normy europejskie i ma PPD minimum 16. Większe parametry ma tylko Anthelios, ale u mnie odpada, bo podkreśla zmarszczki, nawet te malutkie, a więc postarza.
Chyba rzeczywiście daruję sobie filtry, przynajmniej do wiosny, nie mam w ogóle skłonności do przebarwień, nic mi nie było nawet jak używałam zimą Zorac i Triacneal bez filtra, więc przy 5% salicyla też nie widzę sensu się męczyć.
ja Anthelios jeszcze nie miałam, jest kilka wersji musze cos znaleźć; w tym roku było mnóstwo słonca i ja oczywiscie stosowałam filtry ale piegi tez były; uparłam sie na filtry i bedę je stosować; teraz to nie bo chmury ale jak znowu będzie 4msc słonca to nie wiem co zrobię; nie lubie piegów i nic ich nie zakrywa, podkłady mnie zapychaja i juz je odstawiłam; kurcze z wiekiem skóra sie wymagająca zrobiła; na szczęscie stosuje retinol to ma być lepiej;
mam cerę mieszaną ale dopiero teraz kupuje na np mazidłach kosmetyki i juz w takich miejscach zostanę; polubiłam hydrolaty, kwasy, retinol i jest kasa w kieszeni, jest taniej;
a którego Antheliosa miałas?

Edytowane przez annajustyna
Czas edycji: 2014-12-07 o 14:27
annajustyna jest offline Zgłoś do moderatora