Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-10-10, 08:33   #2380
DMkAnia
Strażnik Wizażu
 
Avatar DMkAnia
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 9 384
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXIII + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
też ich nie widziałam siostro
Abuu

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Wybacz Dmko, ale uśmiałam się nieźle jak sobie to wyobraziłam I Amelki biegi przełajowe przez pola
Teraz też jest to dla mnie śmieszne, ale wtedy nie było no cóż, ogląda się chore filmy, ma wybujałą wyobraźnię to potem tak jest...

Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Brawo dla mnie, tak spiłowałam paznokcie, że na wskazówce mi pół mm przyrostu wystaje
Szybko odrośnie

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
DMKO Twoje nowe dzieci

14,09,12,10
Dziękuuuuję mój głosie rozsądku!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Przepraszam ale
Ja się już niczemu nie dziwię, z moim obrzydzenio-strachem przed żółwiami, w strach przed szelestami jestem w stanie uwierzyć


Cytat:
Napisane przez stokrotkaxxx Pokaż wiadomość
Mój dzisiejszy mix
Ładne, pazurki i kształt też, ale faktycznie coś na serdecznym jest chyba a jaki kolor na kciuku?

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4320349 8] No domyślam się, że dla Ciebie to trudne... w pewien sposób Nieśmieszne to by było jakbyśmy żyli w Australii, gdzie w każdej chwili do domu może Ci wleźć jadowity pająk czy coś takiego. W Polsce, to... jednak po prostu urocze.

Nef... Nef... Masz szczęście że ten numero jedenasto mam na liście od kiedy zawitały na turecką www. Tylko coś mi nie po drodze na drugi koniec miasta a jak tam jestem to o szóstej rano [/QUOTE]



Mam szczęście

Cytat:
Napisane przez ewalucja Pokaż wiadomość
Alu jakie ładne dzieci Dmki nie wiedziałabym ktory brać
Też nie byłam zdecydowana, dlatego Ala mi w tym pomogła

Cytat:
Napisane przez alazkrainy Pokaż wiadomość
Pogadalam sobie wczoraj z DMKa (tak to ja twoj zdrowy rozsadek)
pani na stoisku miala polewke ale udalo sie wybrac nowe dzieci
ja sobie nic nie dokupilam, na razie pasuje z lakierami, dopiero cos moze w grudniu na mikolajki sobie sprawie
Dzięki! dziewczyny, jak nie jesteście zdecydowane na konkretny lakier to dzwońcie do Ali, na pewno Wam wyjaśni, który brać i dlaczego
Polewkę miała? Serio?
Mam nadzieję, że to moje ostatnie zakupy lakierowe, do następnej wypłaty (a może uda się jeszcze dłużej wytrzymać).

[1=a40adf61f4fa839fc993774 57d0e94ddcb8a5d57;4320373 7]Deemko jak je dostaniesz to mogę prosić o słoczyka 12? [/QUOTE]

pewnie, ale to będzie jakość tosterowa raczej
Może Ala jeszcze zdąży wszystkie rozdziewiczyć i fotkę cyknąć na kartce chociaż czy coś...
__________________
Moje włosy z CG - ZDJĘCIA

"Świat przeszkadza mi w życiu."
DMkAnia jest offline Zgłoś do moderatora