Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2013-05-01, 18:47   #1009
Kociak_mrauu
Raczkowanie
 
Avatar Kociak_mrauu
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Podlasie :)
Wiadomości: 272
Dot.: Kosmetyki mineralne Annabelle Minerals

Cytat:
Napisane przez chimay Pokaż wiadomość
Po Fairest jest Fair, w każdej grupie jest tak samo. Po Natural Fairest jest więc Natural Fair. Nie wygląda na jaśniejszy od Golden Fair, po prostu nie jest żółty, to widać na zdjęciu. Sama piszesz, że Golden się odznacza, może to po prostu nie jest Twoja kolorystyka.

Kiedyś próbowałam sobie dobrać odcień z BareFaced i wszystkie jasne odcienie wydawały mi się za ciemne, dopiero po kilku próbach odkryłam, że one nie są za ciemne tylko za żółte i dlatego tak podejrzanie wyglądają.
No golden się odznacza, a ten natural jest lekko różowy, ale w miarę dobrze dopasowuje się do cery. Tyle, że przy natural fairest, który bardzo dobrze wygląda na twarzy, w porównaniu do szyi jest za jasny :/ Dzisiaj byłam nim umalowana i szyja była ciemniejsza. Natomiast jak użyję golden fair to do szyi w miarę pasuje, ale twarz jest sporo ciemniejsza niż naturalny odcień. A wolę malować się tym jaśniejszym, bo wtedy wygląda to naturalniej. Jak umaluję się ciemniejszym to jakoś tak odznacza się ten makijaż :/ I nie wiem jakiego mam używać :/ Jak dopasować ten odcień? Do odcienia szyi czy twarzy?
__________________
Od 11.2012 nie prostuję włosów

Kociak_mrauu jest offline Zgłoś do moderatora