Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - wystrój sklepu odzieżowego z ciuchami tylko dla kobiet !
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-06-19, 11:17   #13
bystok
Raczkowanie
 
Avatar bystok
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 98
Dot.: wystrój sklepu odzieżowego z ciuchami tylko dla kobiet !

jagusia dla Ivonea chodzi pewnie o szafy bez drzwi, po prostu zdjęte z zawiasów i ciuszki wiszą na drążku w środku i od razu je widać. To jest pomysł na stylizację sklepu. W marcu byłam w Anglii u przyjaciółki i jeden sklep mi się bardzo spodobał (ale nie przymierzalnie ). Stały takie trochę staroświeckie szafy, coś jak regał na załączonym zdjęciu, chodzi o tą ozdobną listwę u góry. Były ozdobione sztuką decoupage`u kwiatami polnymi i te dekoracje były też na ścianach. Szafy były pomalowane na jasny i ciepły kolor, nie była to biel, tylko, ja wiem? biel złamana jasnym zółtym? ciężko mi okreslić. Całość sprawiała świetne wrażenie, ale przymierzalnia... masakra: wąska, ciemna, bez półeczek, 2 wieszaki.
Co do kolorów, ja nie pomogę, sama mam problem z doborem kolorów farb do ścian do domu...
A gazety dla facetów to dobry pomysł, na pewno będą w użyciu przez "pokaranych" koniecznością czekania na towarzyszkę podczas przymierzania
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg szafa.jpg (7,9 KB, 73 załadowań)

Edytowane przez bystok
Czas edycji: 2009-06-19 o 11:24 Powód: dodano zdjęcie i tekst
bystok jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując