Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Związki bez zobowiązań- jak to jest?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-09-17, 10:57   #21
uki
Raczkowanie
 
Avatar uki
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 229
GG do uki
Dot.: Związki bez zobowiązań- jak to jest?

Związek bez zobowiązań
to taki kolokwializm....
bo zwiazek to zobowiazania, a brak zobowiazan to nie zwiazeK<lol2> ale coz...
ja kilka lat temu natrafilam na czlowieka, w ktorym sie zakochalam i on we mnie tez, ale... balam sie zwiazku na powaznie... wiec widywalismy sie, calowalismy itp itd...sexu nie bylo... nazywal mnie swoja psiapsioleczka, bylo fajnie, bo nie tlumaczylismy sobie co robimy i gdzie jestesmy, ... po czym spotykalismy sie i znow bylo namietnie... z czasem (minelo chyba 6 miesiecy) zauwazylismy, ze to juz nie jest cos bez zobowiazan tylko prawdziwy zwiazek, bo mielismy wobec siebie oczekiwania i zaczelismy mowic sobie co, jak, gdzie, kiedy, z kim, po co itp<lol2> zamieszkalismy razem i zrobilo sie z tego dwa lata... pozniej to juz inna sprawa bla bla bla... ale fakt jest faktem taki zwiazek byl mi wtedy na reke. a jak teraz pomysle, ze moj obecny mezczyzna po spotkaniu ze mna idzie do innej to uhuhuh;/ dlatego zwiazek ze 100% zobowiazaniami jest dla mnie. podejrzewam, ze nie moglabym byc z kims bez zobowiazan, bo bardzo szybko pojawiloby sie uczucie i ranilby mnie swoim zachowaniem, co jeszcze kilka lat temu bardzo mi sie podobalo
__________________
Dziekuje tym, ktorzy byli mi bliscy
uki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując