Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-10-08, 19:21   #3284
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 696
Dot.: Cera tłusta, mieszana, odwodniona, problematyczna - ZBIORCZY CZ.II

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Kurowałam się sodą w 2005 roku, gdy przeszłam na naturalną stronę mocy Ale pod kontrolą swego lekarza naturopaty. Moja koleżanka robiła to samo, z tym samym lekarzem i wylądowała na dyżurze z ostrym bólem brzucha Ale niestety nie stosowała się do jego zaleceń, to i za to zapłaciła.

Cera po takim oczyszczaniu była najpiękniejsza z całego okresu w moim życiu. Włosy także Wszyscy mnie pytali co robię, że tak wyglądam Ale do tej sody doszła jeszcze cała bateria środków Sanum, dieta przeciwalergiczna Werthmanna, krople Bacha oraz dieta antygrzybiczna. Po tym gruntownym oczyszczaniu organizmu i psychiki, zmieniłam podejście do jedzenia i życia ogólnie
Prawdziwa skarbnica z Ciebie
No właśnie ja nie chcę niczego robić na odwal się, żeby sobie nie zaszkodzić w żaden sposób, dlatego chcę najpierw się dowiedzieć jak najwięcej
Niestety, wkroczyłam już w ten wiek, że muszę uważać na wszystko, co jem, co robię, ile śpię, bo o ile za młodu po nieprzespanej nocy, czy zjedzeniu podwójnej porcji frytek miałam nawet lepszy humor niż zwykle, tak teraz takie akcje katastrofalnie wpływają na mój organizm i dlatego też chciałabym całkowicie przejść na jasną stronę mocy. Ja już nawet alkoholu pić nie mogę, bardzo potem odchorowuję każdą ilość
__________________


Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2015-10-08 o 19:22
Korah jest offline Zgłoś do moderatora