Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - violet
Wątek: violet
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-03-02, 12:28   #26
kasiasiar
Zakorzenienie
 
Avatar kasiasiar
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 530
Dot.: violet

Cytat:
Napisane przez northwestpassage Pokaż wiadomość
Wiosna, wiosenka! widac że już się zbliża, nie tylko za oknem ale i na Twoich oczkach, bardzo podoba mi się zestawienie kolorkow , czysto i starannie polaczone ze soba, alez masz sliczne i pelne usteczka - pieknie je podkreslilas!
dziekuję slicznie

Cytat:
Napisane przez nAtaL!a Pokaż wiadomość
Ładnie


Cytat:
Napisane przez gayenka Pokaż wiadomość
Kasiu droga piekna kobieta z Ciebie masz cudny kolor oczu i ladnie podkleslilas wszystkie twoje zalety bardzo mi sie podoba
ach dziekuje, dziekuje
Cytat:
Napisane przez SabinaD Pokaż wiadomość
Piekny makijaz mam podobna budowe oka jak Ty czy moglabys opisac jak wykonalas ten makijaz pozdrawaim
Postaram sie opisać, nigdy tego nie robilam , mam nadzieje, ze uda mi sie opisac to dość czytelnie

Na powieke nalozylam baze pod cienie kryolan
Linerem narysowałam cienką kreske leciutko tylko wyciagajac ja i podnoszac do gory w zewn kaciku

cała powieke pokryłam leciutkim jasnorózowym cieniem leciutko perłowym Nr1

w zewnetrzny kacik polozylam ciemny fioletowy cień , polozyłam go takze w załamaniu powieki i nad nia wuciagajac go z kacika zewnetrznego ku wewnętrznemu- cień nr3

środek powieki tuz nad źrenicą(patrzac na wprost) pokrylam innym fioletem -nr 4

wewnętrzny kacik rozjasniłam jasnorózowym nr 2

cieniem nr 1 leciutko roztarlam gorna granice cienia nr3 (zeby nie było tak ostrego przejscia)

dolna powieke pomalowałam 2 cieniami, zewnętrzny kacik i na calej lini dolnych rzes cieniem nr 3 wewn numerem 2

Cytat:
Napisane przez moniczka2222 Pokaż wiadomość
Kasiunka slicznie wygladasz!!!!! Super makijazyk!!! Przeslicznie Ci w takim kolorku cienia Pozdrawiam cieplusio
Moniczko slicznie dziekuje
Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
piekny delikacik
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 022.jpg (15,8 KB, 7 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 006.jpg (105,9 KB, 2 załadowań)
kasiasiar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując