Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-07, 23:54   #2504
atoja
Zadomowienie
 
Avatar atoja
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: M.M.
Wiadomości: 1 938
GG do atoja
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

A nie mówiłam, że jeszcze będę sławna

hmmm a może buy tak załozyć wątek minerałoholiczki gotują albo przekornie i nie tylko minerałoholiczki odchudzają się!! ten z pewnościa nie miałby tylu przeciwniczek...

ja bym tam załozyła ten o technicznych, ale ja sama mam problemy czasem...a co tam, jak mam już ten charakterek hehehe dlatego nie mam wrogów, bo się boją ujawnić. ja swoją drogą bardzo bym się obraziła na miejscu Angel na mnie a tu ma dziewczyna klasę. mała jestem ale buzię mam dużą. Oj tylko nie zakodujcie sobie mnie takiej, plizzz



Kubuś:
biszkopt (5 jaj, 1 szkl mąki, 1 szkl cukru, 1/2 łyżeczki proszku do piecz)
na to masa:
2 budynie waniliowe
1l. kubusia (lub innego) malina jabłko marchew
1/2 szkl cukru
1/2 kostki Kasi
odlać pół kubusia i w nim rozmieszac budynie, resztę wlać do garnka z cukrem i kasia ugotować jak normalny budyń aż zgęstnieje. ostudzić do ciepłego i wylać na biszkopt. Można dodać owoce do budyniu. Na wszystko bita śmietana, i do lodówy by zastygło. posypac kakao.


Melba
2l. mleka, 1/2l śmietany (kwaśnej lub zakwaszanej lub zakwasić) 5 całych jaj, 2 cukry waniliowe
1/2 k(z 250g). masła
1/2 Kasi
3/4 szkl. cukru pudru
owoce jagody, maliny, świeże, czy rodzynki
Mleko zagotować, roztrzepać ze śmietaną zagotować dodać rozbite jaja zrobić twarożek(zwarzy się) odcedzić przez gazę i sito, lekko mieszać , utrzeć masło i cukry, dodać i wymieszać. na wylaną twarożkiem forme warstwę owoców na wierzch (przyklepać). zastudzić w lodówce i zjeść
atoja jest offline Zgłoś do moderatora