Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-07-28, 13:36   #4133
mamaNiny
Zakorzenienie
 
Avatar mamaNiny
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 637
GG do mamaNiny
Dot.: Minerałoholiczki - wątek plotkowy nie tylko o minerałach - część II

Cytat:
Napisane przez WhiteInnocent Pokaż wiadomość
w UC paczki porafią czasami 2-3tyg leżeć niestety. Zobacz spam na mailu- może EDM napisał, że później wysłał paczkę? Jak złożyłaś 2 to pewnie dopiero 6-7 wysłali więc możliwe, że za kilka dni dostaniesz list z UC. Trzymam kciuki
Najgorsze jest to świecenie oczami przed kimś. Wiadomo- nie Twoja wina ale jak się kogoś dobrze nie zna to dziwnie bywa.
Koleżankę zaraziłam pędzlami EDMu i też chce ze mną zamówić kit w sierpniu... Aż strach, że coś pójdzie po drodze do PL nie tak.
no mam jeszcze odrobiinę nadziei, że to UC dobrał się do mojej paczuchy...
mila nie dostałam od edm jeszcze never
Cytat:
Napisane przez Dominkab Pokaż wiadomość
A tam UC, ja już im nie wierzę. Zaginęła moja przesyłka z Lauress, przesyłka z odsypkami róży od Cathy i jak na razie wygląda na to że również przesyłka do jednej z moich koleżanek ze zbiorowego zamówienia EDM wysłana w Polsce A co najlepsze do czerwca tego roku w życiu nie zginęła żadna moja przesyłka Nie nazwałabym tego przypadkiem i pozbawiam się złudzeń: na Polskiej Poczcie pracuje sporo złodzieji (złodziejów?), którzy co gorsza psują renomę całej firmie. Ja wiem że pracuje tam też dużo uczciwych i miłych ludzi, ale niestety opinię wystawiają Ci najgorsi A opinię bardzo ciężko odbudować.
złodziei? ja filolog słowiański i często mi się języki słowiańskie mieszają, zwłaszcza po intensywnej pracy
zmykam z córą na dwór
__________________
NINA
z zamiłowania Koronkarka

Mikołaj <3
mamaNiny jest offline Zgłoś do moderatora