Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-09-23, 19:50   #1664
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez emememsik Pokaż wiadomość
BTW, beaucoup świetny nick! To jedno z moich ulubionych francuskich słówek.

---------- Dopisano o 17:26 ---------- Poprzedni post napisano o 17:20 ----------


Blubel jest fajny. Pachnie tak słodko, żurawinowo-poziomkowo, ale zapach nie jest mocny. Jest bezbarwny, na ustach daje tylko bardzo delikatny błysk. To takie mazidełko, nie ma ogromnych właściwości pielęgnacyjnych, ale do używania w ciąg dnia jak wysychają usta jest bardzo ok.

Cinnabon pachnie cynamonowymi ciasteczkami. Tak jak przy Blubelku, nie zregeneruje zniszczonych ust, ale jest przyjemny. Trochę szczypie w usta, ale mi to nie przeszkadza.

Chapstick ma o wiele więcej właściwości pielęgnacyjnych niż powyższe, pachnie miętowo, świeżo, ale nie chłodzi ust. Już mi się kończy i może kiedyś powtórzę zakup.

To jest Smackers Coca-Cola Cherry - UWIELBIAM GO!!! Ma mocny zapach i smak, coca coli właśnie. Daje na ustach widoczny błysk i pielęgnuje je. TŻ go uwielbia. Na pewno zagości u mnie na stałe.
Bardzo Ci dziękuję za szczegółową odpowiedź. W takim razie dopisuję Cinnabon, Chapsticka i Smackersa do mojej listy życzeń.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując