Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Bioxet
Wątek: Bioxet
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-10-26, 12:51   #72
jagarusia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 9
Dot.: Bioxet

DO JAGA_JAGA
cześć, nigdy nie pisałam wcześniej, ponieważ także zarejestrowałam się specjalnie, by napisac do Ciebie.. stosujesz nadal Biotex? Pozbyłaś się chociaż 80% włosków? ja już powoli wpadam w depresję i nie wiem co mam robić ;(
pozdrawiam

---------- Dopisano o 13:51 ---------- Poprzedni post napisano o 13:48 ----------

Cytat:
Napisane przez alicjalit Pokaż wiadomość
HEJ! złość piekności szkodzi a to nie jest forum do kłótni, tylko po to aby rostrzygnać czy warto kupić BIOXET! Ja sie nad tym zastanawiam juz od kiedy widziałam reklame, czyli mniej wiecej od wakacji. Szukałam opini, ale wtedy nic nie znalazłam. Od kwietnia tego roku systematycznie chodze na wosk i zauważyłam że włoski ( bikini) są słabsze, wolniej odrastaja. Więc uważam że to jest prawda że od samego wyrywania przez 8 misięcy one sie osłabia bez używania tego specyfiku.
zaczekam na wiecej opini ale cos czuje że i tak go kupie bo ciekawośc Mnie zażre
Jeżeli wrastają wam włoski polecam żel po depilacji z srebnej seri CLARENY! Jest rewelacyjny, poleciła mi go kosmetyczka, kupiłam i nie żałuje... Bo to co sie działo na moim ciele po 3 woskowaniu to była tragedia. Wygladałam jak biedrona
Pozdrawiam i czekam na dalsze informacje o BIOXET
Cześć, i jak tam? kupiłas ten krem?? działa?

Edytowane przez jagarusia
Czas edycji: 2009-10-26 o 12:49
jagarusia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując