Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-06-07, 17:47   #4933
Monikonsa89
Zakorzenienie
 
Avatar Monikonsa89
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 4 550
Dot.: "..no niech ktoś założy plotkowy na MM'owe offtopy:D..."

Cytat:
Napisane przez tylkokasia Pokaż wiadomość
Ech dziewczyny a ja się zaplątałam w dyskusję na 2 forach. Yotubowym i naszym wizażowym
Na plotkowym jest wątek gdzie wizażanki piszą czasem okropne rzeczy o polskich yutubowiczkach. Typu - wygląda jak wieśniara, ma obrzydliwe zęby itp. Serio nie spodziweałam się takiego poziomu po niektórych wizażankach które znam stąd - z MM. Szczególnie jedna którą lubiłam wiele u mnie straciła.
Do dziewczyn z YT pisałam że wizaz jest fajny. Można wiele z niego wynieść ale już sama nie wiem bo poziom co niektórych jest straszny.
A może wy oglądacie polskie kanały na yt. Może chciałybyście się wypowiedzieć to zapraszam na plotkowy.
Ps. niestety ktoś puścił link do wizazu na yt i teraz każda nagrywająca od jakiegoś czasu może poczytać o sobie często "wspaniałe" wpisy.

Kasiu przeczytałam kilka stron i dla mnie też to przykre, że zamiast na makijażu skupia się na mankamentach innych, jakby się samemu było ideałem. Mam nadzieje, że nikt złego słowa o Tobie nie powie
__________________
Mówcie do mnie Moniś

ja na maxmodels
http://www.maxmodels.pl/monikonsa.html
Monikonsa89 jest offline Zgłoś do moderatora