Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jak podkreślić jasną cerę? część VI
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-02-17, 19:03   #1316
estra
Rozeznanie
 
Avatar estra
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 757
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? część VI

Cytat:
Napisane przez fiasco Pokaż wiadomość

w ramach odreagowywaniu stresu musiałam dokonać aktu samookaleczenia, i to w najgłupszy z możliwych sposobów - obcięłam sobie grzywkę nie miałam grzywki od kilkunastu lat. ale przy zakręconych włosach, w czerwonej opasce i z czerwonymi ustami, ponoć wyglądam słodko

czy wy też tak macie, że akurat tuż przed wizytą u dermatologa znikają wam wszystkie syfy i inne brzydkie rzeczy ze skóry?
Ja tez kiedyś sama obcięłam sobie grzywkę :P Wyglądałam jak imbecyl, ale na szczęście dzięki olejowaniu urosły mi te włosy dośyć szybko.
I tak- też tak mam. Potem patrzą na mnie jak na niespełna rozumu i przepisują jakąś maść typu Brevoxyl. No sorry, ale takie coś to ja sama mogę sobie kupić.

Cytat:
Napisane przez Chaigata Pokaż wiadomość
marzę o tym... bo ja mam takie tylko na policzkach i to od razu po przebudzeniu...
Tak to mam całą resztę w kraterkach
I nie mam na nie sposobu jak na razie

A fajnie też wygląda smoliście czarna kreska na oku przy bladym licu
Czerwoną szminkę mam, ale taką w kolorze wozu strażackiego... z rimmel.
Na codzień wolę stonowane, mogą być ciemniejsze, ale nie krzykliwe.
Ja niestety nie mogę sobie na takie coś pozwolić. Wyglądam na chorą przy czarnych kolorach na oku.

Cytat:
Napisane przez gidran Pokaż wiadomość
Oj, to jak o szminkach mowa, to się pochwalę, bo wy mnie zrozumiecie jak nikt. Po długich poszukiwaniach udało mi się dorwać wymarzoną matową szminkę w kolorze ***ut czerwonym, w pepco za kilka zł. W ogóle byłam w szoku, że tam markowe kosmetyki można dostać za grosze. A po użyciu rzeczonej szminki nie mogłam przestać się na siebie gapić w lustrze. I jeszcze w naturze udało mi się wygrzebać błyszczyk czarny z limitowanki zmierzchowej (oczywiście miałam nadzieję, że uda mi się cichaczem przemknąć do kasy, ale kod był wytarty, zrobiła się kolejka i wreszcie pani na cały sklep się wydarła, jakie kody ma ta kolekcja ze zmierzchu... ). Ech ostatnio uwielbiam dopieszczać moją bladość, po trochu dzięki wam
Znajdziesz odpowiedź czemu są takie tanie jak spojrzysz na datę ważności

A ja ograniczyłam całkowicie pielęgnację. Myje twarz tylko Babydream Kopf bis Fuss, nawilżam się kremem Nivea i jeszcze nakładam serum Oil Control Free z Silk Naturals. I w życiu nie miałam tak pięknej cery. Może to też efekt tego, że przestałam żreć słodycze jak mały słonik.
__________________
Istniejemy, póki ktoś o nas pamięta.

natura!
estra jest offline Zgłoś do moderatora