Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Typ urody (pora roku). Jakim jestem typem?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2006-10-01, 13:42   #145
Młoda kobietka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 114
Smile Dot.: Typ urody (pora roku)

kochane dziewczyny, śledzę ten wątek już jakiś czas celem określenia optymalnej palety barw, zresztą nie tylko tu szukam informacji o analizie kolorystycznej i ciągle nie moge jasno określić jakim typem jestem

dziękuję za wszystkie powyższe posty, które cokolwiek mi rozjaśnily

jeśli znalazłybyście czas, byłabym bardzo wdzięczna za zajecie sie moim konkretnym przypadkiem

1. cera jasna, chłodna, (podkład: kość słoniowa, ewentualnie beż)
2. opalam się słabiutko, jeśli już to z czerwonego na brąz, często zdarzają się poparzenia i schodzenie skóry
3. mam ciemnobrązowe wlosy z chłodnym, jak to piszecie, popielatym połyskiem, w dzieciństwie byłam blondynką, ale od zawsze sukcesywnie mi ciemniały, zaraz po urodzeniu mialam ponoc kruczoczarne, ale sie "wymienily" na blond (nie wiem jakim cudem- z oczywistych przyczyn nie pamiętam a to jest opowieść mojej matki) od tamtego momentu ciemnieją
4. oczy ciemnoniebieskie z granatową obwódka, wewnątrz tęczówki, naokoło źrenicy kilka złotych przebłysków, co czasem daje wrażenie, że są zielone ( mam bluzkę w kolorze indygo, po przyłożeniu do oka maja ten sam odcień), oprawa oczu- kolor identyczny z włosami
5. usta- róż, coś w granicach maliny, czasem mają odcień wręcz lekko fioletowy,
6. ulubione kolory: fiolet, indygo, turkus, biały, czarny, różowy, limonka, fuksja, srebro, róż
7. tragiczny efekt: żółty, brąz, pomarańcz, złoto
Młoda kobietka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując