Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-09-15, 13:03   #2630
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy. Cz. XIII

Cytat:
Napisane przez necia84 Pokaż wiadomość
no właśnie dziewczyny tez jestem ciekawa, i myślałam o prostowaniu keratynowym bo w takie jasne porowate włoski keratyna najlepiej się wbudowuje, kupiłam ostatnio z mazideł keratyne hydrolizaowaną, jedwab hydrolizowany i jeszcze kilka rzeczy. Narazie dodawałam do maski kilka kropel i do oleju fur mama na całą glowe, ale nie mam pomysłu jak zrobić żeby bylo najbardziej efektywnie. Do tego kupiłam glicerynę z apteki za 1,80 o tez raz dodałam do odżywki.

mam powoli dość moich włosów, i ochotę na właśnie karmelowy blond
necia uwierz ze lepiej na zdrowie wyjdzie ci stosowanie wlasnie hydrolizatu keratyny do masek, odzywek niz trwale prostowanie.

preparaty do trwalego prostowania wlosow czy inaczej zabieg keratynowy zawieraja szkodliwy dla zdrowia formaldehyd!

http://www.ciop.pl/5842.html

zostaly one zabronione juz w kanadzie i irlandii.
min. firmy global keratin i tahe...

dodam jeszcze ze przy zniszczonych, porowatych wlosach- min blond powstaje szopa a nie wygladzona tafla- zabieg mozna przeprowadzac na wlosach naturalnych, zdrowych lub lekko uszkodzonych- a nie rozjasnianych- oczywiscie dla kasy wszystko wam zrobia.
efekt utrzymuje sie do 8 tyg., a odrosty rosna naturalne- falowane, krecone i tak to trzeba doprostowywac a zabieg powtarzac.
kotka was dobrze ostrzega...
Cytat:
Napisane przez infatuated Pokaż wiadomość
prosze
ta majirelka 10 1/2.1 to jest chyba najjasniejsza ze wszystkich




aha rozumiem a czy potem nie są proste bardziej?

Ania-Islande na początku wyjdzie CI jak na próbniku ale się spierze do takiego jak na pudełku
to jest efekt czasowy- znika po kilku tyg. i wtedy wychodza uszkodzenia...
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora