Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-08-14, 18:22   #3579
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki... Ale te naturalne- cz. XII + przeogromna dawka plotek!!

Cytat:
Napisane przez Prezes Kuli Ziemskiej Pokaż wiadomość
Jak ja uwielbiam sweterek:love :
fajny jest, sporo na niego chorowałam i oczywiście był nie do zdobycia... ale udało się w końcu

Cytat:
Napisane przez czarna kawa Pokaż wiadomość
Sama nie wierzę, ze to robię, ale idę zaraz skrócić paznokcie o połowę Bo jednak dwa tygodnie moczenia w morzu i innych atrakcji nie sprzyjają długim szponom. Boję się, że mi się połamią takie wymoczone czy coś. Ale i tak mi ich żal
myślę, że to bardzo dobry pomysł... lepiej niech nie będą narażone an uszk. mechaniczne...

Cytat:
Napisane przez zlakobieta Pokaż wiadomość
Sliczne!!! Też chcę takie
nie oddam

Cytat:
Napisane przez Karola20 Pokaż wiadomość
Tak wygląda niebo
Ale się mienią
noooooo... na zywo jeszcze pięknie... nie da się uchwycić tego jak bajecznie wyglądają w sztucznym świetle... nie mogę przestać się na nie gapić...

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Tak czułam, że z tym na zero to nadużycie
wiemy, że moje skórki pod paznokciami nie pozwalają krócej spiłwoać... tutaj mooooże mogłabym 0,5mm jeszcze ale to już żadna różnica... a to leweka wskazującego mam tak przyrośniętego... reszta trochę się odkleiła a ten nic a nic... i paskudnie to wygląda pod paznokciami... fuuuuuuu

Cytat:
Napisane przez smoothly Pokaż wiadomość
Mgiełkowe śliczne
i nie są wcale takie krókie!
dziękuję noooo może nie jakoś ekstremalnei, ale dla mnie krócej już się nie da..

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;35884436]Mgiełka pazurki są booooooooskie[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez DMkAnia Pokaż wiadomość
Kto wykupił przed nami? Przyznać się?
Ciekawe czy z dostawą cena też się zmieni ;P
o fluo mówicie... ja też nie dostałam, kupiłam tylko te co dziewczyna miała w domu ale czekam na pozostałe.

---------- Dopisano o 19:22 ---------- Poprzedni post napisano o 19:19 ----------

Cytat:
Napisane przez lolli_pop Pokaż wiadomość
Ka-boom!
ka-boom jak cholera

meeow dzięki

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
ekhem... KLIK
heheheh nooo myślę, ze cena skutecznie odstrasza... mi się zaraz odechciało lustrzanych pazurków jak kiedyś te zobaczyłam.
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora