Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Total Turnaroud Clinique
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2007-02-08, 18:53   #10
MonalisaG
Raczkowanie
 
Avatar MonalisaG
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 170
GG do MonalisaG
Dot.: Re: Total turnaaroud

Cytat:
Napisane przez AniaWila Pokaż wiadomość
zglaszam sie jako nalogowa uzytkowniczka clinique zanim na rynek wszedl turnaround concentrate uzywalam TT. Wraz z koncem 30ml moje zadowolenie wcale nie wzrastalo. taki sobie kremik ktory nie poczynil rewolucji na mojej buzi. Pozniej zaopatrzylam sie w koncentrat.Wychodze z zalozenia, ze efektu nie da sie zauwazyc po zuzyciu 30ml, wiec zaraz jak skonczylam pierwszy, kupilam nastepne 50ml. I moja ocena jest taka: jak dla mnie zbyt lagodnie obchodzi sie z przebarwieniami, plamkami itp. Ladnie oczyszcza pory i moze minimalnie je zweza, ale dalej nie jest to zadna rewelacja. Co do maseczki 15-minute, uzywalam w tym samym czasie, dwa razy w tygodniu i tutaj musze sie nieco pozachwycac Szczerze mowiac bylam w lekkim szoku po pierwszej aplikacji. Rzeczywiscie rozjasnia, wygladza. Jak dla mnie super! pierwszy raz zetknelam sie z maseczka po ktorej uzyciu efekty widze na wlasne oczy i to natychmiast. naprawde polecam! a co do kremikow, uwazam, ze mozna kupic tanszy i lepszy....

Monalisa o tym kremiku mowisz???

http://cgi.ebay.co.uk/NEW-Sealed-LUM...QQcmdZViewItem
tak o tym kremie pisalam ale sa 2 kremy ten niebieski jest na cala twarz ale dziala lagodniej( to znaczy tak mi sie wydaje to jest go wiecej a mniej kosztuje ;p) a jest jeszcze taki maly 25 ml do stosowania miejscowo
MonalisaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując