Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Naprawa okropnych paznokci...
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-10, 10:31   #20
gabi22224
Przyczajenie
 
Avatar gabi22224
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 9
Dot.: Naprawa okropnych paznokci...

Cytat:
Napisane przez miska3 Pokaż wiadomość
Ja polecam Tobie odżywkę eveline 8w1.
Odżywka ta utwardza i pobudza wzrost płytki paznokciowej, dzięki czemu się nie łamią i nie rozdwajają się. Mi pomogła

Oj z tą odżywką to bym troche uważała. Jest dość specyficzna-jednym pomaga drugim bardzo szkodzi. Stosowałam ją przez pewien czas i niestety zniszczyła mi paznokcie! Zaczęły sie rozwarstwiać i były miękkie jak papier. Ledwo udało mi się je wyleczyć i niestety sporo mnie to kosztowało.

---------- Dopisano o 10:31 ---------- Poprzedni post napisano o 10:28 ----------

Cytat:
Napisane przez jusia_dor Pokaż wiadomość
a jak konkretnie Twoja siotra piłuje te pazurki?

---------- Dopisano o 09:47 ---------- Poprzedni post napisano o 09:45 ----------



Witaminy raczej kształtu nie zmienią a problemu z rozdwajaniem nie mam. Co do odżywek to stosuję terazeveline 8w1 i od 2 tygodni nakładam na pazurki kilka razy dziennnie mieszankę olejków.

czy jeszcze coś możecie poradzić?

Co do piłowania to najpierw była u kosmetyczki, która mniej więcej naprowadziła ją jak ma to robić sama w domu. Zabroniła korzystania z metalowych pilniczków bo szarpią płytkę. Podobno świetnie działa tez japoński manicure- zestaw do robienia w domu kosztuje ok 50zł. a efekt podobno natychmiastowy
gabi22224 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując