Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2014-06-24, 12:49   #255
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Dobre lakiery hybrydowe - jakiej firmy?

Cytat:
Napisane przez motylek8631 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
pomóżcie który lakier zakupić ?

Na allegro jest promocja lakierów hybrydowych, 6 lakierów tifton + baza i top coat gratis !! Ja mam baze i top coat z modena nails, ktrych nie mialam okazji wyprobować i obawiam się ze moze lakier nie wiazac sie z tą bazą, nie wiedziałąm że baza jest najważniejsza by wszystko dobrze się wiązało, prędzej bym postawiła na kiepski lakier
lakier Tifton kosztuje 12,90, wiem ze tutaj juz pisałyście ze trzyma sie super,nie pęka itd, choć opinie podzielone ...

No i lakier Semilac 21zł sztuka, kolorki cudne ,taki wybór ze aż cięzko się zdecydować, no i te lakierki proponuje kosmetyczna hedonistka blogerka

Boję się że zakupię i klientki będą przychodziły z reklamacją albo po kilku dniach ten z tiftona odpryśnie , kusi mnie ta atrakcyjna cena do tego baza z tej samej firmy a ja nie wiem jak zachowa sie moja z Semilac.

Jestem początkującą kosmetyczką i nie chciałabym sobie na starcie popsuć opinii, by poszła fama ze lakiery odpryskują. Albo same odchodzą w wodzie.

Na początek chcę zaopatrzyć się w 10 kolorów, myślałam nad kupnem tych 6 z promocji Tifton i 4 z Semilac dokupić ,ale mam obawy że np te z Semilac lepiej się sprawdzą.

---------- Dopisano o 12:29 ---------- Poprzedni post napisano o 12:24 ----------

po prostu mam mętlik
nie chcę puki co inwestować w droższe tj. gelish, shellac...
Czy któraś z was tutaj robi tiftonem albo semilac klientką ? nie tylko sobie
ja osobiście nie robie tiftonem ale gdzieś chyba już czytałam na innym wątku że baza tej firmy nie jest godna uwagi bo lakiery odpryskują. Dziewczyny łączą kolorówke tiftona z innymi bazami i wszystko trzyma
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora