Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-05-09, 07:30   #4890
GlamKitty
Zakorzenienie
 
Avatar GlamKitty
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 3 352
Dot.: Próbki,mini zamówienia,promocje,kody - gdzie co można tanio dostać+OT cz.XXIX

Cytat:
Napisane przez KiLaNeCzKa Pokaż wiadomość
To prawda, oni tak mają. W sumie, to ja jestem na nich obrażona od czasów reklamy, a której mówili, ze mają rozmiary dla każdej. ta... Mam 75D i o największej miski (obwód był dużo za duży, ale chciałm zobaczyć miseczki) zmieściła mi się 1/3 piersi, także teges....

Wybrałam dwa. Zoe i Aubrey, ale sknerzę. Poczekam na jakąś darmową przesyłkę, rabat do allegro, albo porządny kupon od payback.
Ja jakos tydzien temu bylam strasznie napalona na te ramiaczka, ale kilka moich kolezanek zamowilo (fajnie to wyglada) i stwierdzilam, ze za duzo tego, wygladylybysmy tak samo [emoji6]
Z rozmiarem w Intimissimi tez mialam problem [emoji55]

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 08:30 ---------- Poprzedni post napisano o 08:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Oktawiaaa Pokaż wiadomość
Hmm, ja ostatnio w Intimissimi kupiłam dwa z odpinanymi szelkami

---------- Dopisano o 08:17 ---------- Poprzedni post napisano o 08:13 ----------

U mnie rano o 5 była mgła. A teraz słońce na pół z chmurami.

Ciotka TŻa przyleci do nas na ślub ze stanów i pomyślałam sobie, że mogę zamówić sobie coś od Anastasii na jej adres i ona mi to weźmie do walizki
Zastanawiam się nad tą pomadą do brwi, ale jaki kolor wziąć? I czy naprawdę taka świetna?

No i matowe szminki, podoba mi się Srush, Dolce, Lovely i ta słynna Dusty Rose. Co brać, jak żyć?
Te pomady do brwi ponoc niczym nie roznia sie od tych z Inglota, no jedynie kolory inne, ale konsystencja, trwalosc czy zasychanie - to samo
Na Twoim miejscu rozwazylabym pomadki i palety do konturowania - i te mokre, i suche sa bardzo czesto chwalone

Wysłane z mojego LG-H815 przy użyciu Tapatalka
__________________
Szukam torebki MK Selma
GlamKitty jest offline Zgłoś do moderatora