Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2012-03-01, 13:21   #1877
klara1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: k/Lublina
Wiadomości: 16
Dot.: Czy ktoraś z Was kupowała gotowe produkty na Biochemii Urody? Jak wrażenia? Cz.

Kusi mnie wcierka do włosów, płyn wzmacniający do włosów - miała któraś ten produkt? Opłaca się? Pomaga w ogóle?

Moja mama ma ten płyn. Kupiłam go jej ze względu na to, że strasznie wypadały jej włosy od dłuższego czasu. Są jakieś efekty po zastosowaniu tego płynu-mniej włosów jej wypada, ale ona jest strasznie niesystematyczna, jeżeli chodzi o stosowanie kosmetyków do włosów.

Od siebie mogę szczerze polecić olej kokosowy-mi bardzo pomógł, ale efekty zobaczyłam dopiero po 3 miesiącach.Ale to pewnie ze względu na to, że przez wiele lat rozjaśniałam włosy, w związku z czym były strasznie wysuszone. Stosuję również z BU mleczko z keratyną i też jestem z niego zadowolona.Stosuje na końcówki-widzę, że ich stan się znacznie poprawił, a także od 2/3 długości włosów-nie obciąża mi włosów, wydają się bardziej puszyste, gęste, widzę też, że mi je wzmocnił. Swego czasu używałam też masła jojoba na końcówki-i też byłam zadowolona z efekty, bardzo fajnie nawilżał, chyba go ponownie to masło i będę stosować je jako maskę na całe włosy.
klara1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując