Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-10-19, 18:54   #796
201612060923
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 6 533
Dot.: Olejowanie paznokci i nie tylko cz. III

Cytat:
Napisane przez mrsPatriciaa Pokaż wiadomość
Witajcie dziewczyny, przyjmiecie mnie?
Potrzebuję motywacji do walki o piękne paznokcie a nic tak nie motywuje jak wspólne dzielenie się zdjęciami, efektami itd. Całe życie obgryzalam paznokcie aż do wakacji 2014, były naprawdę długie aż do sylwestra i wtedy sobie trochę opuściłam i wszystko szlak trafił Teraz chce znowu móc się nimi pochwalić. AK będę miała chwilkę wrzucę zdjęcia. Mój plan działania to olejowanie olejem lnianym i rycynowym które juz trwa, malowanie żeby nie kusilo, odżywka pod lakier, krem z Isany, i różne mazidelka do skórek Let's go!

Malowanie paznokci to dobry patent, raz, że tunel, dwa, że nie kusi, aby grzebać pod paznokciami, trzy, że jak się zrobi ładny manicure to odechciewa się obgryzać.

Eh, jak ja tęsknię za malowaniem pazurków, ale muszę czekać aż mi skórki całkowicie przyrosną po tych zastrzałach.

Cytat:
Napisane przez emciak Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, to i ja się dołączę.
Zaczęłam w tym tygodniu, na razie używam tego serum do paznokci z biedronki, niedługo mam zamiar zacząć używać olejków. Zdjęcie "przed" mam na aparacie, ale wrzucę je jak będą widoczne jakieś efekty.


I mam jeszcze takie pytanie. Podpatrzyłam w kuchni jakie moja mama ma oleje i znalazłam następujące: olej rzepakowy z olejami siemienia lnianego i pszenicy, olej z orzechów włoskich, olej z prażonych nasion sezamu, no i dwa oleje rzepakowe, jeden z chilli i drugi z bazylią. Czy którykolwiek z nich nadawałby się do olejowania paznokci? Bo nie za bardzo się orientuję mówiąc szczerze, a z tego co czytałam w pierwszym poście, to sezamowy byłby dobry


Masz w kuchni olejowy raj dla paznokci. Nic tylko pichcić mieszanki. Ja bym na Twoim miejscu dokupiła jeszcze olej rycynowy-kropelka do mieszanki i od razu lepszy przyrost oraz oliwkę Babydream-u mnie to paznokciowy pewniak.

Ja też bym zostawiła te aromatyzowane oleje rzepakowe, one lepiej się sprawdzą w kuchni, a nie kosmetyce.

L.
201612060923 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując