Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-02-02, 12:44   #1
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka

Pożegnać TRĄDZIK raz na ZAWSZE - kuracje, pielęgnacja, makijaż. ZBIORCZY CZ.II


Dziewczyny jestem załamana!! To po prostu jakiś koszmar! z buzią ciężko mi się uporać a tu jeszcze dekolt mi się posypał Mój największy problem ZASKÓRNIKI!!! Od zawsze mnie nękają! I podobnie jak na twarzy tak również na dekolcie i plecach, jeśli ich nie usunę to robią się małe ropne krostki! Jak widać na zdjęciach. Nie wiem już co robić! Doradźcie mi proszę, bo wstydzę się przed chłopakiem! On w przeciwieństwie do mnie ma ciało gładkie jak alabaster i na twarzy też zero zaskórników, no może czasem ale bardzo rzadko!
Dodam, że moja pielęgnacja jest bardziej naturalna albo przynajmniej apteczna.
Obecnie używam do mycia ciała płynu nagietkowego z serii babydeream, dodam, że bardzo mi służy, łagodfzi podrażnienia- po goleniu maszynką nóg w końcu nie mam krostek! Przecieram dekolt hydrolantem z kocanki z BU albo pryskam termalką avenki po wyjściu spod prysznica. Boję sie czymkolwiek smarować. Mam resztki atredermu, myślicie ze powinnam go użyć na dekolt? mam ten 0,05%, kiedyś używałam go na plecy i chyba do niego wrócę, bo na jakiś czas był spokój a widzę że coś się znowu zaczyna dziać.. Mam również Sudocrem, olejek herbaciany.

Poradźcie coś proszę!!

poniżej te okropne zdjęcia
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg dekolt-007.jpg (29,1 KB, 735 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg dekolt-006.jpg (27,4 KB, 678 załadowań)
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora