Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nigdy nie pracowałabym jako...
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2010-12-06, 15:25   #7
_Dominiczka_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-10
Lokalizacja: z przed komputera
Wiadomości: 32
Dot.: Nigdy nie pracowałabym jako...

Nie chciałabym pracować:
- jako ktokolwiek w szkole specjalnej, w kontakcie z osobami upośledzonymi czy umysłowo chorymi - wiem jak to brzmi, ale jedna osoba u mnie w rodzinie pracuje z takimi dziećmi i zdarzają się napady szału, gryzienie nauczycielek - po prostu trzeba mieć podejście, powołanie, mieć mocne nerwy oraz umieć odpowiednio i mądrze reagować w kryzysowych sytuacjach
- w ogóle jako nauczycielka, wykładowca - w późnej podstawówce czy gimnazjum nauczyciel jest traktowany jak śmieć w dzisiejszych czasach, poza tym trema by mnie zjadła jeśli miałabym wygłosić wykład czy poprowadzić lekcję i przemawiać choćby do trzydziestu osób
- akwizytorka i w ogóle zawody które polegałyby na napraszaniu się ludziom, naciąganiu na zakup czegoś, zaczepianiu ludzi i zabieraniu im czasu, gdy wyraźnie sobie tego nie życzą, sztucznej uprzejmości - po pierwsze: nie potrafiłabym, po drugie: we mnie samej wszelcy natrętni akwizytorzy i ankieterzy budzą agresję
- praca w schronisku dla zwierząt
- opieka w hospicjum czy cokolwiek z osobami przeżywającymi tragedie - nie potrafiłabym ich wspierać psychicznie, pocieszać
- opiekunka do dzieci, osób starszych czy schorowanych - może jestem bez serca ale nie chciałabym nikogo myć, zmieniać pieluch i wykonywać tym podobnych czynności
_Dominiczka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując