Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2011-05-19, 20:17   #1034
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki.... ale te naturalne cz. V

Powiem tak, przeleciałam was bo lece się kąpac.

ktosia1 dziekuje

Cytat:
Napisane przez Aguu Pokaż wiadomość
Ale tu wszystkie szmule jesteście - nie gadam z Wami
Ja jestem pączek, ale trafiłam na wielbiciela pączków, co to mnie ukochał taką jaka jestem i o, fajnie jest
ooo widzisz super


Cytat:
Napisane przez Morena_ Pokaż wiadomość
ewalucja ja pokładam wielkie nadzieje w tym nail res. z rimmela dopiero raz użyłam więc cała przygoda przede mną

co do wzrostu i wagi to ja mam.....179cm wzrostu i 64kg wagi. Jestem zadowolona z cyferek ale boczki to mogłyby sobie zniknąć razem z kolegą cellulitem.Nie zabierając przy tym koleżanki pupy i piersiątek
a jaka nail rescue macie? różową taka? bo ja taka widziałam, a wydaje mis ie ze przezroczysta miała byc, biała.

heh juz cos kiedys było o wzroscie, i cos mi sie zdaje ze moje 183 ciagle na czele jeezuuuu jak ja smiesznie musze wygladac na ulicy... jak ludzie mnie widza.


Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość

A mówiłam już, że jestem popieprzona? Dostałam moje zamówienie ^^
o matko na pewno pyszności same, te owocowo coś tam by mnie pokusiły... musze sobie kupic jakas fajna owocowa herbate.... (moze cos polecisz z takich dostępnych stacjonarnie?)

symtuastic oj biedulko, kladz sie...

DMkAnia gosciow a All trzeba bylo powiedziec ze kurierem mu puscisz to wtedy bedzie mial na drugi dzien

A chinki są super przygarnelabym kilka nowych

Cytat:
Napisane przez Orlica Pokaż wiadomość
No ja, nieskromnie mówiąc, jestem dumna Proste, a śliczne:
sliczne, zebys wiedziała

Morena
eh szkoda, ale oby byly zdrowsze i silniejsze
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora