Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-07-04, 19:05   #481
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;51974641]Hejo Później Was nadrobie,ale teraz chwale się darami od Yen Ale będzie rozdziewiczanie
[/QUOTE]
wow!
Cytat:
Napisane przez cooone Pokaż wiadomość
Żebyście Wy wiedziały, jacy ludzie potrafią być obrzydliwi.. Zamiast powiedzieć "nie, dziękuję", kilka razy zdarzyło mi się usłyszeć, że mam się odkróliczkować:P
ja zawsze jestem miła, ale jak ta sama baba do mnie podchodzi trzeci raz w ciągu 4 minut to mnie to wkurza

---------- Dopisano o 20:05 ---------- Poprzedni post napisano o 20:02 ----------

Miau ja nie wiem, ale mi się podoba ten nudziak na Tobie, może rzeczywiście na fotkach inaczej wyszedł

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Zrobiłam ponownie mani z Orly Frosting i nie uwierzycie, ale z nowu przeszłam katorgę fotografując je!!!
ale cudne

ja złamałam drugiego pazura, tak samo jak tego pierwszego, zwariuję z nimi
nie chcę mieć kółkowych paznokci a przy tej długości jak zrobię na okrągło to tak to będzie wyglądać
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki




Edytowane przez Maliniarka
Czas edycji: 2015-07-04 o 19:13
Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora