Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2015-12-03, 11:18   #999
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Wątek plotkowy dla Fanek naturalnej pielęgnacji, cz. II

Wiecie, co jak sit pojawilo i byl szal cial itd, to byly nawet fajne te lumpeksy. Mozna bylo suzo dobrych rzeczy kupic. Oczywiscie mowie o sklepach w moim miestaczku w PL. Teraz jak jestem w PL to tych starych ktore pamietam, juz dawno nie ma, a te nowe to sie reklamuja ze odziez z Anglii i raz weszlam i sie za glowe zlapalam. Ok co bylo powieszone to bylo, co w koszykach to w koszykach, jak wczesniej, ale normalnie szmaty i na szparagi, a nie na normalna kobiete. Jestem wysoka, ale o normalnej figurze, nie jestem chudzinka przy moim wzroscie i co ja tam mam kupic? POza tym naprawde te bluzeczki to taki szmatki, moje stare t-sherty ktore wzielam do mycia szyb wygladaja lepiej, nie sa tak powyciagane jak te rzeczy tam byly.
Mialam nadzieje ze cos fajnego orginalnego upoluje, jak za dawnych czasow , no bo na Wizazu dziewczyny pokazuja takie cudneka. I dupa :-( Jak sie poskarzylam mamie, to mi powiedziala, ze ona juz dawno przestala lazic po lumpeksach bo teraz ta nazwa bardzo pasuje do tych miejsc. Moze gdyby w moim miescie byl taki prawdziwy sh, ale pewnie by sie nie utrzymal, bo to wtedy inne ceny sa . Z drugiej strony moja mama tez mi mowila, ze te tanie lumpesky( juz takie tanie tez nie sa), ale tez sie nie urzymuja, szmaty maja to ledwo sie jakis otworzy to za jakis czas juz go nie ma :-(
Tutaj tego typu sklepy inaczej wygladaja, jest sporo wlasnie ekskluzywnych sh, choc w necie kiedys szukalam, to znalazlam cos co wygladalo ze raczej Diora i Chanel tam nie znajde, ale i ceny w stylu 30-40 euro czyli jak normalyn sklep to bedzie norma, ale sie i tak tam nie pojawilam, bo musialabym ekstra jechac do miasta. Kolo mnie jest sklepik Caritasu i raz bylam tam z kolezanka, znalazla fajne spodnie, ja sie wtedy tam rozgladalam, ale jednak nie moja bajka. Pewnie musialabym czesciej polazic, zeby cos mojego dorwac.
Mnie to sentyment wzial w Pl i dlatego tak chcialam do lumpka, a tu niespodzianka

Edytowane przez 201608040942
Czas edycji: 2015-12-03 o 11:19
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora