Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2016-06-30, 20:23   #2007
a ga ta
Zakorzenienie
 
Avatar a ga ta
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 117
Dot.: Do trzech razy sztuka, czyli Projekt Denko - część IV!

Czerwiec

1. Wilkinson Sword Quattro for Women Sensitive Aloe Formula maszynki do golenia(op. 3 szt.)-ulubione maszynki
2. L’Ocitane Olejek mandarynkowy-7 ml-zużyłam do kominka. Miał ostry dość nieprzyjemny zapach.
3. Veet chusteczka po depilacji z zestawu z plastrami
4. Shiseido Ultimune serum do twarzy-7 ml(Próbka)-Pełnowymiarowego opakowania bym nie kupiła.
5. Gillette Satin Care with a Touch of Olay Sensitive żel do golenia-200 ml-Ulubieniec. Zawsze do niego wracam.
6. Salvatore Ferragamo Emozione -1.5 ml(Próbka)-Śliczny kwiatowo-owocowy zapach. Super na wiosnę.
7. Garnier Płyn micelarny 3w1 skóra wrażliwa-400 ml-Używam rano do zmywania kremu. Produkt ok.
8. Tigi Bed Head Urban Anti+Dotes Reboot, nawilżający szampon oczyszczający-250 ml- Ładny zapach mięty, ale na tym koniec zalet. Moje włosy zaraz po umyciu wyglądały na przetłuszczone.
9. Blend-a-med. Complete 7 plus Mouthwash Extra Fresh, pasta do zębów- 75 ml-ulubiona pasta.
10. Cleanic małe płatki kosmetyczne-120 szt.-Są Ok.
11. Lirene dermalne mleczko do demakijażu-200 ml-Bardzo dobre mleczko. Regularnie do niego wracam.
12. Lactacyd emulsja do higieny intymnej 200 ml-Jeden z moich podstawowych kosmetyków.
13. Isana Płatki kosmetyczne z aloesem-60 szt.-Okropne! Rozwarstwiały się. Będę unikać.
14. Always Everyday Large wkładki higieniczne-54 szt.-Są ok
15. Hugo Boss Hugo Woman EDT-40 ml-Bardzo fajny zapach. Zużyłam 2 butelki. Niestety, chyba już wycofywany przez producenta(po 19 latach od premiery).
16. Isana Płatki kosmetyczne Maxi-40 szt.-Idealne, duże płatki. Zakupię ponownie!
17. Listerine „Stay White”-płyn do płukania ust-500 ml-Był ok, ale wolę wersję „zero”
__________________
Książki 2024: 6

Mój Blog
Facebook
Instagram
a ga ta jest offline Zgłoś do moderatora