Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - japonki!!!!
Wątek: japonki!!!!
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2002-06-26, 21:56   #5
Mgiełka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 782
GG do Mgiełka
Re: ???

Już Ci piszę jak to jest z tym leczeniem. Nie wiem, jak to się nazywa, ale moją mamę bardzo boli kość która znajduje się poniżej dużego palca, ta która jest na lewej nodze od prawej strony (a na prawej od lewej [img]icons/icon12.gif[/img]. W normalnym obuwiu duży palec "zachodzi" na palec, który jest obok. Wiele kobiet tak ma (znam przynajmniej kilka), pogarsza się to z wiekiem, znam nawet osoby, które musiały mieć to operowane. Japonki odciągają duży palec od reszty palców i w ten sposób leczą tę dolegliwość. W aptekach są nawet specjalne "urządzenia", które zakłada się na noc i które ten palec "odciągają". Nie wiem, czy jest to dosyć jasne, co napisałam, ale chyba już wiadomo mniej więcej o co chodzi. Moja mama już miała naprawdę dosyć poważny stan, ale regularne chodzenie w japonkach (nawet po domu) znacznie poprawiło stan jej stóp. Ja też zaczynam powoli mieć problemy z "bolącą kością" i też zauważyłam, że japonki pomagają. W Azji kobiety w ogóle nie wiedzą o co chodzi, ale trzeba zobaczyć ich stopy. Duży palec jest u nich wyraźnie oddzielony od reszty stopy, właśnie dlatego, że noszą nagminnie japonki. Pozdrawiam i życzę, żebyś nigdy nie miała takiego problemu (boli jak cholera [img]icons/icon9.gif[/img]
Mgiełka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując