Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2009-10-22, 17:55   #1965
paula-zla
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 14 179
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja cz. III

Cytat:
Napisane przez tass822 Pokaż wiadomość
z tych wszysytkich, które obejrzałaś, za najlepszy uważam ten z YR zółty-arnica i Johnsona
świetnie nawilżają, bardzo dobrze pielęgnują i pięknie pachną!
odradzam natomiast daxa słabe nawilżenie, śmierdziuch działający na nerwy. nie mogę go zmęczyć
polecam też garniera czerwonego (ja używam go tylko na noc gdyż jest "kleisty". zawsze grubo go nawalę ale z rana ręce są super nawilżone )

dziękuję

również używałam kiedyś gosha classica i muszę powiedzieć, że był lepszy niż ten mój obecny różowy
ten różowy ładnie pachnie, dobrze się rozprowadza i szybko się wchłania. ale jeśli chodzi o rzecz najważniejszą, czyli nawilżenie-przegrywa z classiciem

na to pytanie niestety jeszcze odpowiedzi nie udzielę, ponieważ dax intymny to mój zapasik jeszcze go nie używałam

to czerwone pudełko YR to balsam-krem na brzuch modeluje go i ponoć sprawia, że tracimy kilka cm
czarny chap stick pachnie średnio. musiałam przyzwyczaić się do tego zapachu. pachnie jakby trochę....kamforą? ale plusem jest, że zapach szybko znika z ust no i pielęgnacja jest bardzo dobra
balsam do ust z masłem karite (czy jakoś tak ) jest najlepszym dla mnie z całej lini tych balsamów! no, jescze polecam ten migdałowy natomist ten karite pachnie słodko, ale nie nachalnie. ładny, przyjemny zapach, pielęgnacja też b.dobra
Nieco kamforowy zapach to chyba wspólna cecha ChapSticków. Mam wiśniowy i też zalatuje kamforą, chociaż nie przeszkadza mi to. Chyba skuszę się na balsam YR, przyjemnie brzmi.
__________________
don't leave my hyper heart alone on the water
cover me in rag and bone and sympathy
'cause i don't want to get over you
i don't want to get over you



wymienię
paula-zla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując