Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Orbitrek cz. II
Wątek: Orbitrek cz. II
Podgląd pojedynczej wiadomości

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-05, 19:27   #436
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Orbitrek cz. II

Cytat:
Napisane przez Ashia87 Pokaż wiadomość
ja mam takie cieniutkie balerinowate... zobacze w tych kapciach męża, jak bedzie sie cwiczyc chociaz dzisiaj tak jak wczoraj, odpuszczam bo strasznie brzuch mnie boli
Oj mnie dzisiaj też boli, nieszczęsna @ mnie dopadła w końcu ale poćwiczę trochę.

Cytat:
Napisane przez Ela87 Pokaż wiadomość
Właśnie wróciłam z joggingu
W połowie wyłączyłam mp3 żeby posłuchać jak ptaszki śpiewają
Naładowana pozytywną energią
I co śpiewały? Dzisiaj było pięknie i u nas ale jak dotąd jedynym ruchem u mnie było odkurzenie auta
Cytat:
Napisane przez Ariada Pokaż wiadomość
Spróbuję go wymienić na nowy, ponieważ podejrzewam, że to tylko mój głupi pech. Gdyby te orbitreki się psuły w necie byłoby już pełno niezadowolonych klientów, bo model, który mam sprzedaje się dosyć dobrze na allegro. Także dam im szansę.

Dowiadywałam się już na forum prawnym jak mogę reklamować sprzęt i przysługuje mi reklamacja na podstawie gwarancji lub na podstawie niezgodności towaru z umową więc najpierw gwarancja, a jak zaczną coś kręcić to spróbuję na podstawie niezgodności z umową. Przecież jak to popsuło się po dwóch tygodniach to możliwe, że już od początku coś było tam nie tak
szkoda, że trafił Ci się felerny w takim razie, zawsze to kłopot bo grata trzeba skręcać i rozkręcać, no i ciężki jest Oby następny egzemplarz nie wywinął takiego numeru..
laisla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując