Wizaz.pl - Podgląd pojedynczej wiadomości - Jaki kolor cieni?
Podgląd pojedynczej wiadomości
Stary 2003-10-07, 12:22   #9
jodarek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-04
Wiadomości: 43
Re: Jaki kolor cieni?

Tak się zastanawiam czytając Twoją wypowiedź czy napewno używałaś tych cieni (Duo Avon). Jak dla mnie są one świetne i piszę to nie dlatego, że jestem konsultantką. Zaczęlam je stosować na długo przedtem zanim nią zostałam. Porównywałam je z cieniami L'Oreal, Jade, Yves Rocher, Constance Caroll i polskimi - Inglot. Wszystkie wymienione choć kolorki mają śliczne, zbierały się w zagłębieniu powieki lub dziwnym trafem znikały z powieki. Natomiast w przypadku cieni Avonu (Duo, pojedynczych i color trend)makijaż oka pozostaje bez zmian przez cały dzień. Na przykład wczoraj cały dzień spędziłam na podróżowaniu z Warszawy do Lublina, do Puław i z powrotem, a makijaż wykonany o 7.00, również o 23.00 wyglądał ładnie Wiec tak sie zastanawiam, że to może nie jest wina cieni ale nieodpowiedniego malowania? :what A może to zależy też od powieki? Ja zawsze maluje oczy tak: najpierw podklad na powieki, potem dokładnie je pudruję, nakładam pędzelkiem cień bazowy (najczęściej jakis z serii color trand - IMO świetnie nadają się do malowania jako baza, są często perłowe i ślicznie rozświtlają powiekę), dalej kredka u nasady rzęs, później ciemniejszym cieniem rozcieram kredkę (pacynka) i pędzelkiem zaznaczam wgłębienie oka, jaśniejszym cieniem to rozcieram, żeby makijaż wyglądał naturalnie. Po nałożeniu cieni zawsze jeszcze raz pudruję powiekę. Potem maluję rzęsy. Tak wykonany makijaż jest bardzo trwały. Ja polecam cienie Duo
Pozdrawiam i sorki za taką długą wypowiedź.
Joasia

Samanta Fałkowska napisał(a):
> cześć
> Bede szczera - cienie Avonu są bardzo kiepskiej jakości. pudełeczka i kolorki na palacie wygladaja fajnie, ale niestety cienie sie sypia, z kolorku zostaje jedynie delikatna mgiełka i generalnie............... .....nie jest dobrze
jodarek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując